ABA banner

Prodej bytu 2+kk, Praha - Smíchov, Holečkova, 46 m2

Holečkova, Praha 5 - Smíchov

5 755 000 Kč
/za nemovitost
včetně províze a právních služeb.
Hypotéka od 19 047 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry bytu

AdresaHolečkova, Praha 5 - Smíchov
ID0205-NP06385
StavbaSmíšená
Stav objektuNovostavba
Plocha užitná46 m2
Lokalita objektuCentrum obce
VlastnictvíOsobní
Podlahová plocha46 m2
Třída energetické náročnostiB - Velmi úsporná
OdpadVeřejná kanalizace

Origo partneři v Praze 5

Finance a pojištění

Malířské a natěračské práce

Kuchyně

Malíři

Nábytek

Okna a dveře

Podlahy

Rekonstrukce bytů

Stěhovací služby

Úklidové služby

Popis

Kuchyňská linka v ceně bytu!

Byt 2+kk s označením 6.1 a o výměře 46 m2 s vestavěným patrem o výměře 11m2 (není započítáné v ploše bytu), který se nachází v právě vznikajícím projektu Rezidence Holečkova 53.
V rámci stávající zástavby vznikne zcela nový dům, charakteristický moderním designem a inteligentním dispozičním řešením.

Byt bude umístěn ve 6. nadzemním podlaží a orientován do ulice.

Rezidence Holečkova 53 nabízí pouze 33 jednotek, čímž dokonale naplňuje charakter komornějšího bydlení. K dispozici jsou parkovací stání a sklepy.

Vysoká úroveň provedení stavby a špičková kvalita použitých materiálů splňuje veškeré moderní nároky na bydlení bez jakýchkoliv kompromisů.

Zastávku autobusu najdete zhruba 100 metrů od domu, zastávku tramvaje necelých 200 metrů. Zároveň se však v těsné blízkosti Rezidence Holečkova 53 nachází parky, které vás okouzlí nezapomenutelnou atmosférou - Kinského zahrada, Petřínské sady či park Sacré Coeur.

Dokončení projektu je plánováno na 1Q 2021.

Makléř

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Videologic, s. r. o., IČO: 22773592, se sídlem Novostavby 126/23, Lom, 435 11 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 2+kk v Praze 5.