Prodej bytu 1+kk, Praha - Karlín, Rohanské nábřeží, 30 m2

Rohanské nábřeží, Praha - Karlín, Praha 8

4 755 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 15 737 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry bytu

AdresaRohanské nábřeží, Praha - Karlín, Praha 8
IDB5.01.2
StavbaSkeletová
Stav objektuVe výstavbě
Plocha užitná31 m2
VlastnictvíOsobní
Podlahová plocha30 m2
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední plynové
TelekomunikaceTelefon, Internet, Kabelové rozvody
DopravaSilnice, MHD
VodaDálkový vodovod
Terasa

Origo partneři v Praze 8

Finance a pojištění

Malířské a natěračské práce

Kuchyně

Malíři

Nábytek

Okna a dveře

Podlahy

Rekonstrukce bytů

Stěhovací služby

Úklidové služby

Popis

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji byt 1+kk, č. B5.01.2 o výměře 31,6 m2, se zahradou 21,6 m2 v první etapě bytového projektu Rohan City v budově B5 - Diamanty Karlín.

Součástí výstavby první etapy projektu Rohan City jsou 4 bytové domy ve dvou různých sekcích označených jako Diamanty Karlína a Riviéra Karlín .

Diamanty Karlín od architekty Evy Jiřičné, AI Design;

Dva bytové domy s označením B5 a B6 jsou díky netradičnímu pětiúhelníkovému půdorysu atraktivní jak zvnějšku, tak zevnitř jsou neméně působivé díky citlivé práci se sklem a světlem. V kombinaci s duchem tradičního Karlína, skvělou dopravní dostupností, krásnými výhledy a množstvím zeleně okolo jde o stylové bydlení na ideálním místě.
Na obou domech je patrný rukopis uznávané architektky a designérky Evy Jiřičné, členky Royal Academy of Arts, jejíž práce je ověnčená řadou úspěchů ve světě. Vašemu budoucímu bydlení dodá styl a jedinečnost nejen diamantový půdorys domů, ale i další poklad, který obě budovy skrývají uvnitř. Jsou jím originálně řešená schodiště, jimiž se stala práce Evy Jiřičné pověstná a ikonická. Díky nim nabídnou obě budovy neopakovatelnou atmosféru.
Diamanty Karlín byly navrženy s ohledem na ekologii, udržitelný rozvoj a minimalizaci energetické náročnosti. Kvalitní zateplení obvodových konstrukcí je dokonce nad rámec požadavku normy. Společné zelené plochy jsou zavlažovány dešťovou vodou z akumulačních nádrží. Všechny nabízené byty mají minimalizované provozní náklady a přitom nabízejí vysoký komfort bydlení, ideální vnitřní mikroklima a účelně navržené dispozice.
V domech bude umístěno celkem 104 bytových jednotek a 2 nebytové jednotky. V domě B5 bude umístěná hlavní recepce společná pro oba domy.

Makléř

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Videologic, s. r. o., IČO: 22773592, se sídlem Novostavby 126/23, Lom, 435 11 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 1+kk v Praze.