PJ Reality banner

Prodej bytu 2+kk, Praha - Košíře, Starokošířská, 77 m2

Starokošířská, Praha - Košíře, Praha 5

9 598 857 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 31 769 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry bytu

AdresaStarokošířská, Praha - Košíře, Praha 5
IDSA-32
StavbaSmíšená
Stav objektuProjekt
Plocha užitná77 m2
Lokalita objektuCentrum obce
VlastnictvíOsobní
Balkon

Origo partneři v Praze 5

Finance a pojištění

Malířské a natěračské práce

Kuchyně

Malíři

Nábytek

Okna a dveře

Podlahy

Rekonstrukce bytů

Stěhovací služby

Úklidové služby

Popis

Starokošířská Avenue – Nová adresa pro Váš život!

V chystaném developerském projektu Starokošířská Avenue nabízíme byt v dispozici 2+kk o celkové výměře 81 m2 + balkon 5 m2. Byt je umístěn v 3. podlaží s orientací oken a balkonu na jih.

Projekt vyroste v místě, kde Smíchov přechází do Košíř. Díky tomu budete bydlet v lokalitě, která je na dosah centra a díky blízkému Andělu se může chlubit výbornou občanskou vybaveností, ale zároveň je v její blízkosti dostatek zeleně umožňující únik od každodenní městské všednosti.

K bytu je možné přikoupit parkovací místo v garážích pod objektem a sklep. V moderním domě naleznete kvalitní a pečlivě vybírané standardy. V nabídce projektu jsou v prodeji další bytové jednotky v různých dispozicích. Informujte se u prodejce.

Makléř

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Videologic, s. r. o., IČO: 22773592, se sídlem Novostavby 126/23, Lom, 435 11 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 2+kk v Praze.