Prodej výroby, Brodce, Rudé armády, 700 m2

Rudé armády, Brodce

8 900 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 29 456 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry nemovitosti

AdresaRudé armády, Brodce
IDRP3381
StavbaCihlová
Stav objektuVelmi dobrý
Plocha užitná700 m2
Typ objektuPatrový
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace
DopravaDálnice, Autobus
VodaDálkový vodovod

Origo partneři v Brodcích

Finance a pojištění

Malířské a natěračské práce

Kuchyně

Malíři

Nábytek

Okna a dveře

Podlahy

Rekonstrukce bytů

Stěhovací služby

Úklidové služby

Popis

Nabízím k prodeji soubor nemovitostí - průmyslový areál na strategickém místě v těsné blízkosti dálnice D 10.

Nemovitosti postavené v roce 1925 mají stále prvorepublikový styl a skládají se z dílen, skladů a kanceláří s užitnou plochou 505 m2. V současnosti je zde provozováno truhlářství.

Součástí objektu je i obytná část, kdy v přízemí je byt 3+1 cca 140 m2 a podkroví se dvěma obytnými ložnicemi cca 60 m2 se zachovalými prvky z období 1. republiky. Budovy jsou ve velmi dobrém technicko - stavebním stavu.

Celková plocha pozemků je 3463 m. Dle ÚP se nabízí široké možnosti využití pozemků a budov. V ÚP jsou pozemky vedeny jako SV - plochy smíšené obytné venkovské, tzn. je možno zachovat lehkou nerušící výrobu, nebo stavět bytový dům popřípadě rodinné nebo řadové rodinné domy. Na pozemku zavedena voda, elektřina (3-fázový proud, hl. jistič 125 A, VT a NT), plyn. Na pozemku jsou dále 3 hluboké vrty s možností využití pro tepelná čerpadla. Objekt je napojen na centrální kanalizaci.

Další fotodokumentaci a plány na vyžádání. Pro bližší info kontaktujte makléře.

Makléř

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Videologic, s. r. o., IČO: 22773592, se sídlem Novostavby 126/23, Lom, 435 11 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje výroby v Brodcích.