Prodej pozemku pro bydlení, Blansko, 1805 m2

Blansko

4 490 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 14 860 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaBlansko
ID640941
Lokalita objektuCentrum obce
Plocha nemovitosti1805 m2
DopravaMHD
VodaMístní zdroj, Dálkový vodovod

Origo partneři v Blansku

Rekonstrukce bytů

Finance a pojištění

Malířské a natěračské práce

Kuchyně

Malíři

Nábytek

Okna a dveře

Podlahy

Stěhovací služby

Úklidové služby

Popis

Nabízíme Vám exkluzivně prodej pozemku s rozestavěným domem v žádané lokalitě Blansko - Lažánky. Součástí prodejní ceny je veškerá dokumentace, stropní panely na 1PP a přípojky.

Pozemek o celkové ploše 1805m² má ideální čtvercový tvar s uliční šířkou 41m a je mírně svažitý. Leží u komunikace procházející obcí a má tak bezproblémový přístup. Na levé straně pozemku je sloup s malou trafostanicí. Z pozemku jsou krásné výhledy na okolní kopce.

Pokud nechcete ztrácet čas vyřizováním stavebního povolení a začít ihned stavět, máte ideální příležitost. Na tomto pozemku bylo vydáno stavební povolení v roce 2020 a byla zahájena i stavba. V současné době je provedena základová deska a vyzdění stěn prvního podzemního patra. V této fázi stavby můžete tedy pokračovat podle stávajících plánů, nebo si výstavbu upravit dle Vašich požadavků, např. změna dispozice, výstavba bez podkroví, atd. Na pozemek je vytvořen sjezd z komunikace a udělán základ pod pojezdovou bránu a část zděného plotu. Také jsou vystavěny betonové plotové sloupky. Majitel nabízí i možnost odkupu kvalitního zdiva na celý dům zn.Porotherm a pletivové oplocení celého pozemku. Dům je projektován jako plně podsklepený s patrem a podkrovím. Pohledy na dům naleznete ve fotogalerii, podrobnější dokumentace v RK.

Na pozemku je provedena přípojka el. energie vč. el.hodin. Je zde také přípojka obecního vodovodu a nová, plně zařízená studna s vrtem 29m, samozřejmě s legální dokumentací a povolením. Kanalizace v obci není, počítáno je s jímkou, případně čističkou.

Pozemek se nachází v městské části Blansko – Lažánky, která leží v Lažáneckém žlebu na území CHKO Moravský kras. Naleznete zde krásnou přírodu pro pěší túry i cykloturistiku. Spojení s centrem Blanska zajišťuje městská doprava. V místě naleznete kostelík, hřiště i restauraci.

Máte zájem o prohlídku pozemku nebo potřebujete více informací? Zavolejte, rád Vám vše zajistím.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Videologic, s. r. o., IČO: 22773592, se sídlem Novostavby 126/23, Lom, 435 11 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Blansku.