Klif finance banner

Prodej vily, Křivoklát, 936 m2

Křivoklát

15 000 000 Kč
/za nemovitost
Včetně právního servisu, Depozitní úschovy, odměny kanceláře.
Hypotéka od 53 172 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry domu

AdresaKřivoklát
ID175-NP01328
StavbaCihlová
Stav objektuVelmi dobrý
Plocha užitná936 m2
VybavenoNe
Typ objektuPatrový
Druh objektuSamostatný
Lokalita objektuKlidná část obce
Plocha budovy815 m2
Plocha nemovitosti2950 m2
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná
OdpadSeptik, Jímka
Převod do OV

Origo partneři v Křivoklátě

Finance a pojištění

Malířské a natěračské práce

Kuchyně

Malíři

Nábytek

Okna a dveře

Podlahy

Rekonstrukce bytů

Stěhovací služby

Úklidové služby

Popis

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout k prodeji prvorepublikovou vilu na krásném místě v lukrativní lokalitě v městys Křivoklát. Dispozice: přízemí 2x 3+1 (aktuálně jsou zde dvě lékařské ordinace), dále jsou zde byty 2x 2+kk, 1x 3-4 + 1, 1x 3+1. Nájemní smlouvy jsou uzavřeny s dvouměsíční výpovědí. Jsou zde prostorné půdní prostory s možností zbudování bytové půdní vestavby. Topení je řešeno poloautomatickým kotlem na tuhá paliva s rozvodem po celém domě. Voda je zajištěna z vlastní studny, rozvodem po celém domě (výhledově při budování vodovodu v Křivoklátě možnost připojení). Kanalizace je svedena do septiku (výhledově při budování kanalizace možnost připojení) obě tyto varianty jsou ve fázi projektu.
Nemovitost se nachází v krajní části obce, na místě s výhledem do přírody a na hrad Křivoklát s absolutním soukromím. Pozemek je kompletně oplocen a osázen ovocnými stromy. Na pozemku se nachází garáž pro OV, vjezd z veřejné komunikace. V obci veškerá občanská vybavenost. Dopravní dostupnost po komunikaci Rakovník - Křivoklát – Beroun. Místní železniční stanice Křivoklát, železniční trať Rakovník – Beroun. Další spojení zajišťuje autobusová doprava.
Vzhledem k variabilitě domu a k umístění nemovitost vřele doporučuji. V případě zájmu o prohlídku této nemovitosti kontaktujte osobního makléře. Cena je včetně právního servisu a včetně odměny kanceláře.

Martina Škarydková banner

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje vil v Křivoklátě.

Podobné nabídky