Prodej pozemku pro bydlení, Havlíčkův Brod, Nad Skalkou, 1773 m2

Nad Skalkou, Havlíčkův Brod

3 368 700 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 11 149 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaNad Skalkou, Havlíčkův Brod
ID10399
Plocha nemovitosti1773 m2
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná
Elektřina230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
DopravaVlak, Dálnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod

Origo partneři v Havlíčkově Brodě

Finance a pojištění

Koupelny

Kuchyně

Malíři

Nábytek

Okna a dveře

Podlahy

Rekonstrukce bytů

Stěhovací služby

Úklidové služby

Popis

Dovolujeme si Vám nabídnout jeden ze čtyř volných pozemků v nově rostoucí rezidenční čtvrti Nad Skalkou. Projekt Nad Skalkou disponuje celkem 8 parcelami o velikosti od 1400 m2 do 2000 m2, které jsou připraveny k okamžité výstavbě. Pozemek označený číslem 3 má rozlohu 1773 m2. K dispozici jsou kompletní inženýrské sítě (vodovod, kanalizace, plyn, elektřina a optický internet). Jedná se o rovinatý pozemek situovaný na jižním okraji města Havlíčkův Brod, v těsném sousedství klidové zóny přehrady, avšak s výbornou dostupností do centra města (10 minut pěší chůze).
Rezidence Nad Skalkou je exkluzivní projekt s nevyčerpatelným potenciálem možností, kde si postavíte Vaše vysněné bydlení. Můžete si zvolit velikost a vzhled svého domu. Vizualizace je pouze názorná. Nově vznikající rezidenční čtvrť Nad Skalkou je architektonicky pojata tak, aby působila jednotným a harmonickým dojmem splňující ty nejvyšší nároky na kvalitní bydlení. Jedinečný Projekt Nad Skalkou Vám umožní užívat si nerušené bydlení v blízkosti přírody a zároveň být na dosah centra malebného města Havlíčkův Brod, které nabízí veškerou občanskou vybavenost a výbornou dopravní dostupnost.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Videologic, s. r. o., IČO: 22773592, se sídlem Novostavby 126/23, Lom, 435 11 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Havlíčkově Brodě.