Prodej domu na klíč, 222 m2

Korčula

1 000 000 €
/za nemovitost

Parametry domu

AdresaKorčula
ID2/3276
StavbaSmíšená
Stav objektuProjekt
Plocha užitná222 m2
VybavenoAno
Typ objektuPatrový
Druh objektuSamostatný
Plocha budovy120 m2
Podlahová plocha222 m2
Plocha nemovitosti670 m2
Plocha zahrady550 m2
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníLokální elektrické
KomunikaceAsfaltová
DopravaSilnice
VodaDálkový vodovod
Terasa
Bezbarierový přístup
Parkování
Bazén

Origo partneři

Finance a pojištění

Malířské a natěračské práce

Kuchyně

Malíři

Nábytek

Okna a dveře

Podlahy

Rekonstrukce bytů

Stěhovací služby

Úklidové služby

Popis

Nabízíme ke koupi projekt výstavby luxusní vily na ostrově Korčula v jeho nejkrásnější části zátoce Tri Luke. V zátoce Tri Luke nejsou žádné apartmány, pouze luxusní vily a kaple. Majiteli vil jsou podnikatelé, lidé z řad sportovců či umělců.
Vila se začíná stavět v říjnu 2020 a má dvě možná řešení. Řešení si může kupující vybrat, stejně jako nábytek či vybavení z nabízených 2-3 variant. Plánovaná dostavba je v polovině roku 2021. Veškeré vybavení je špičkové. Další výstavba domů v této lokalitě již není v plánu. Jedná se o poslední vilu, která zde bude postavena.
Vila má 222 m2 obytného prostoru s bazénem, minimálně 4 parkovací místa, upravený terén, celkově má parcela 670m2, vzdálenost od moře cca 10 m, soukromé kotvení lodí. V ceně je 5ti leté pojištění vily. Vytápění je podlahové, klimatizace zde není v klasickém slova smyslu, ale zabudovaná technologie ve stropu.
Vila má tři podlaží.
V suterénu se nacházejí tři ložnice, koupelna a toaleta. Před domem je bazén s místem pro slunění.
V přízemí se nachází kuchyň s jídelnou o rozloze 35 m2, toaleta, prádelna a sklad.
V patře se nachází otevřený prostor o velikosti 48 m2, kuchyně s jídelnou a obývacím pokojem, galerie 25 m2, koupelna, toaleta a ložnice.

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Videologic, s. r. o., IČO: 22773592, se sídlem Novostavby 126/23, Lom, 435 11 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje domů na klíč.