Pronájem skladu, Troubsko, Za Farou, 680 m2

Za Farou, Troubsko

Cena na vyžádání

info v RK, cena k jednání

Parametry nemovitosti

AdresaZa Farou, Troubsko
ID45841
StavbaSkeletová
Stav objektuVe výstavbě
Plocha užitná680 m2
Typ objektuPřízemní
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná
DopravaDálnice

Origo partneři v Troubsku

Nábytek

Stěhovací služby

Podlahy

Finance a pojištění

Malířské a natěračské práce

Kuchyně

Malíři

Okna a dveře

Rekonstrukce bytů

Úklidové služby

Popis

CBRE si Vám v zastoupení majitele, bez provize, dovoluje nabídnout pronájem výrobních a skladových prostor v novém komerčním parku v Troubsku u Brna.

Strategická poloha na západním okraji Brna. Viditelnost z dálnice D1. Snadný přístup do parku: D1 Exit 182 = 5 km (5 min), nebo D1 Exit 190 = 9 km (12 min)

Celková plocha k pronájmu 10 500 m2
Jednotky lze flexibilně dělit již od 680 m2


Celý park je navržen tak, aby mohl být maximálně přizpůsoben potřebám klienta a je jedno jestli se bude jednat o sklad, R&D, Showroom, lehkou výrobu či city logistiku.

Nejmenší jednotky mají 680 m2 a dají se flexibilně spojovat s dalšími. Díky tomu nabízí maximální flexibilitu a efektivitu prostor.

Jednotlivé jednotky mohou být přizpůsobeny jak svou velikostí skladu a kanceláří, tak i vnitřním vybavením, aby vždy splňovaly požadavky nájemce.


• Světlá výška prostor: 6 m
• Nosnost podlah: 5 t/m2
• Každá jednotka má sekční vrata o rozměrech 4x4,1 m
• LED osvětlení
• Plynové topení "robury"
• Důraz na dostatečné množství zeleně v parku
• Velmi úsporná stavba s nízkými provozními náklady PENB "B"


V případě, že inzerát nevyhovuje vašim potřebám, budu rád, pokud mne kontaktujete a pokusíme se najít jiné prostory, které pro vás budou vyhovující.

CBRE je český i světový lídr ve zprostředkování pronájmu komerčních prostor. Díky tomu máme největší znalosti o trhu. Navštivte náš web www.cbreproperties.cz pro zobrazení více nemovitostí.

Makléř

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Videologic, s. r. o., IČO: 22773592, se sídlem Novostavby 126/23, Lom, 435 11 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu skladů v Troubsku.