Prodej pozemku pro bydlení, Bohuňovice, Lhotka, 1274 m2

Lhotka, Bohuňovice

1 600 Kč
/za metr čtvereční
+ provize RK 5% vč DPH
Hypotéka od 5 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaLhotka, Bohuňovice
ID14508
Plocha nemovitosti1274 m2

Origo partneři v Bohuňovicích

Stěhovací služby

Úklidové služby

Finance a pojištění

Malířské a natěračské práce

Kuchyně

Malíři

Nábytek

Okna a dveře

Podlahy

Rekonstrukce bytů

Popis

Exkluzivně nabízíme k prodeji pozemek jen 6 km od Olomouce v obci Bohuňovice o celkové výměře 1274m2. Na pozemek je hotová územní studie. Jedná se o dvě parcely, kde přední o výměře 231m2 je uvažována jako předzahrádka, případně i s parkovacím stáním. Na této parcele bude zřízeno věcné břemeno na vedení technické infrastruktury (sítě, chodník, zeleň). Na navazující parcele je předpokládaná stavba samostatně stojícího domu s přilehlou garáží. Celkem má pozemek délku 49m a uliční šíře je 26,5m.
V obci působí TJ Sokol, SDH, hokejový klub, mažoretky, mateřské centrum, zahrádkáři a spoustu dalších. V obci je kompletní občanská vybavenost – ZŠ i MŠ, lékaři, obchod, pošta, dům pro seniory, kino, obecní policie, je zde Centrum zdraví s Aquaparkem.
Vhodné i pro investici do budoucna, neboť obec v letošním roce prodávala obecní pozemky za cenu od 3 031 – 3 742 Kč/m2 (sítě v dosahu, štěrková cesta)
Pro stavbu bude možné využít po zbudování přístupové cesty, budoucí ulice Horní Lhotské, která se začne stavět po dokončení nového podjezdu trati (aktuálně by už mělo být hotovo).
Cena je 1600Kč/m2, tedy 2 038 400 Kč + provize 5%

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Videologic, s. r. o., IČO: 22773592, se sídlem Novostavby 126/23, Lom, 435 11 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Bohuňovicích.