Klif finance banner

Pronájem skladu, Praha - Horní Počernice, 400 m2

Praha 9, Horní Počernice

6 Kč
/za nemovitost
5,50 až 6,50 Kč / paleta / den

Parametry nemovitosti

AdresaPraha 9, Horní Počernice
ID1258/2392
StavbaSkeletová
Stav objektuNovostavba
Plocha užitná400 m2
Typ objektuPřízemní
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Bezbarierový přístup

Origo partneři v Praze 9

Finance a pojištění

Malířské a natěračské práce

Kuchyně

Malíři

Nábytek

Okna a dveře

Podlahy

Rekonstrukce bytů

Stěhovací služby

Úklidové služby

Popis

POSKYTOVÁNÍ skladových služeb, Mstětice, Zeleneč, PRAHA 20
Skladové volné kapacity: 50 až 2000 EUP
Cena:
manipulace s paletou 35-40,-Kč, dle rozměruh a hmotnosti palety
Paleta/den do 100 palet 6,50,-Kč
Paleta/den nad 100 palet 5,50,-Kč

Služby obecně: běžná manipulace, řízení kvality, třídění, elektronická skladová evidence, paletování (kompletace palet), sdružování zásilek, jejich balení, etiketování, foliování apod.

Nabízíme poskytování skladových služeb v nové skladové hale, která se nachází v uzavřeném, oploceném, střeženém areálu poblíž Prahy 9.
Příjezd možný pro veškerou osobní a nákladní dopravu vč. TIR. Parkování možné v areálu na vyhrazených parkovacích místech.
--------------------------------------
Jedná se o prostory v přízemní,temperované skladové hale. Hala vybavena regálovými zakladači možno skladovat europalety o výšce 80 až 200 cm, balícím zařízením (paletizace), čárové kódy, WMS. Vstup do prostor zajišťují nákladní, rolovací vrata, s hydraulickou rampou. Využitelná výška prostor činí 12 m. Podlahy jsou zde betonové s bezprašnou povrchovou úpravou. Sklad je temperován. Nejmodernější manipulační technika. Možnost zajištění dopravy. Veškeré prostory jsou ve velmi dobrém stavu, nájem možný IHNED !!! --------------------------------------------------ARCHA průmyslová kancelář, Praha, Beroun, Tel: 608 827 778, Mail: archa.sklady@seznam.cz WWW: www.archacs.cz

Makléř

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu skladů v Praze 9.