Prodej zemědělské půdy, Zájezd, 83386 m2

Zájezd

Cena na vyžádání
/za nemovitost
dohoda možná
Získejte výhodnou HYPOTÉKU Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaZájezd
IDGP2026
Stav objektuVelmi dobrý
Lokalita objektuOkraj obce
VlastnictvíOsobní
Plocha nemovitosti83386 m2
KomunikaceNeupravená
DopravaDálnice, Silnice, MHD, Autobus
Bezbarierový přístup

Origo partneři v Zájezdu

Finance a pojištění

Malířské a natěračské práce

Kuchyně

Malíři

Nábytek

Okna a dveře

Podlahy

Rekonstrukce bytů

Stěhovací služby

Úklidové služby

Popis

K prodeji jsou nabízeny pozemky o celkové výměře 83.386 m2. Pozemky jsou evidovány ve dvou katastrálních územích, ale i přesto tvoří jeden funkční celek. Z velké části jsou umístěny v kú obce Zájezd (2 min od sjezdu R7) a v menším zastoupení pak v kú obce Makotřasy.
Obec Zájezd leží do 10 minut cesty po R7 k Letišti Václava Havla. Dojezdová vzdálenost na Nové Butovice je cca 18 min. Detaily umístění pozemků jsou patrné z fotodokumentace. I přes přístupnost a blízkost od Prahy má obec přírodní charakter, není zastavěná, nemá žádné „satelity“ a je obklopena přírodou.
Přístup k nabízeným pozemkům je z obecní nezpevněné komunikace. Pozemky v obci Zájezd bezprostředně navazují na poslední stavební území schválené územním plánem. Toto poslední stavební území není doposud zastavěno (bližší informace u makléře). Detaily mapy územního plánu resp. Mapa ÚP a stavební regulace schválené ÚP jsou rovněž přiloženy. Pozemky mají velký investiční (investorský) potenciál.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Videologic, s. r. o., IČO: 22773592, se sídlem Novostavby 126/23, Lom, 435 11 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje zemědělských půd v Zájezdu.

Podobné nabídky