Prodej pozemku pro bydlení, Žďár nad Orlicí, 1816 m2

Žďár nad Orlicí

1 399 000 Kč
/za nemovitost
možno financovat hotově i hypotečním úvěrem
Hypotéka od 4 630 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

StavRezervováno
AdresaŽďár nad Orlicí
ID16379
Lokalita objektuSamota
Plocha nemovitosti1816 m2
Elektřina230V
DopravaVlak, Silnice, Autobus
VodaMístní zdroj

Origo partneři v Žďáru nad Orlicí

Finance a pojištění

Malířské a natěračské práce

Kuchyně

Malíři

Nábytek

Okna a dveře

Podlahy

Rekonstrukce bytů

Stěhovací služby

Úklidové služby

Popis

Tato nemovitost je v rezervaci konkrétním klientem do 31.12.2020.


Sháníte stavební pozemek na výstavbu rodinného domu nebo chaty, chalupy na víkendovou relaxaci s přáteli? Nabízíme Vám právě takový, soubor 4 pozemků v obci Žďár nad Orlicíí, o celkové výměře 1816 m2. Žďár nad Orlicí se nachází v Královéhradeckém kraji (cca 25 km od Hradce Králové), v okresu Rychnov nad Kněžnou. Nejbližšími městy jsou 3 km vzdálený Borohrádek a 4,5 km vzdálené Týniště nad Orlicí. V obci fungují dvě restaurační zařízení (Restaurace Pod Kaštany – celoročně, Hospoda Na Hřišti – během letní sezóny) a obchod se smíšeným zbožím.

Žďár nad Orlicí je vzhledem ke kvalitnímu životnímu prostředí (množství lesů, územím protéká Divoká a Tichá Orlice - až k soutoku obou řek, osou regionu je Přírodní park Orlice) nejen vyhledávaným místem pro cykloturismus a rekreaci, ale stává se díky dopravní dostupnosti a na poměry malé obce dobré občanské vybavenosti i atraktivním místem pro trvalé bydlení.

Říkáte si, to je přesně to, co hledám? Tak není nic jednoduššího, než-li zavolat a domluvit se na prohlídce.

Fincentrum & Swiss Life Select Vám nabízí možnost vypracování nezávislé tvorby financování na míru dle Vašich požadavků a možností. Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí, perfektní znalostí trhu a kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že Vám doporučíme nejlepší financování Vaší nemovitosti.
Více informací u makléře Petra Kubíčka, který se bude těšit na společnou prohlídku.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Videologic, s. r. o., IČO: 22773592, se sídlem Novostavby 126/23, Lom, 435 11 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Žďáru nad Orlicí.