Prodej chaty, Krupka - Bohosudov, 25 m2

Krupka, Bohosudov

Cena na vyžádání
/za nemovitost
Včetně právního servisu a provize RK
Získejte výhodnou HYPOTÉKU Chci hypotéku

Parametry domu

AdresaKrupka, Bohosudov
ID274-N00305
StavbaDřevěná
Stav objektuVelmi dobrý
Plocha užitná25 m2
Typ objektuPatrový
Druh objektuSamostatný
Lokalita objektuPolosamota
Plocha budovy18 m2
Plocha nemovitosti439 m2
Parkování

Origo partneři v Krupce

Finance a pojištění

Koupelny

Kuchyně

Malíři

Nábytek

Okna a dveře

Podlahy

Rekonstrukce bytů

Stěhovací služby

Úklidové služby

Popis

Ve výhradním zastoupení Vám nabízím chatku (18m2), která se nachází v Krupce v zahrádkářské kolonii. Chatka leží na pozemku o výměře 439m2.

Obytná místnost je přístupná přes schodiště, další obytné prostory je možné zřídit v půdním prostoru. Chata je z 1/2 podsklepená. Na chatu navazuje zastřešená pergola.

Na hranici pozemku je vodovodní přípojka s pitnou vodou. Chata je bez přívodu elektřiny a v současném stavu není určena k celoročnímu užívání.

Zahrada nebyla v poslední době udržovaná, ale nachází se zde ovocné stromy (jabloně).

Financování této chatky Vám rádi zajistíme v kompletním servisu služeb.

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Videologic, s. r. o., IČO: 22773592, se sídlem Novostavby 126/23, Lom, 435 11 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje chat v Krupce.