Prodej kanceláře, Děčín, Řetězová, 700 m2

Řetězová, Děčín - Děčín I-Děčín

18 000 000 Kč
/za nemovitost
včetně provize
Hypotéka od 61 316 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry nemovitosti

AdresaŘetězová, Děčín - Děčín I-Děčín
IDN06640
StavbaCihlová
Stav objektuDobrý
Plocha užitná700 m2
Typ objektuPatrový
Lokalita objektuCentrum obce
Podlahová plocha700 m2
Třída energetické náročnostiD - Méně úsporná
Elektřina120V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníLokální elektrické
TelekomunikaceTelefon, Internet, Ostatní
DopravaVlak, Silnice, MHD, Autobus
VodaMístní zdroj, Dálkový vodovod

Origo partneři v Děčíně

Finance a pojištění

Koupelny

Kuchyně

Malíři

Nábytek

Okna a dveře

Podlahy

Rekonstrukce bytů

Stěhovací služby

Úklidové služby

Popis

Komerční budova na Masarykově náměstí - Děčín Výjimečná investiční příležitost, výjimečná lokalita – rohový komerční objekt v centru Děčína exponovaný do Masarykova náměstí.

Přízemí objektu (200 m2) a první patro (200 m2) jsou využívány jako pobočka ČSOB. Ve druhém patře (200 m2) jsou prostorné kanceláře dlouhodobě pronajaté advokátní kanceláři. Ve třetím patře se nachází doposud volné prostory spojené vnitřní schodištěm s podkrovím. Naposledy využíváno jako kanceláře (230 m2), tyto prostory lze snadno zrekonstruovat na bytové účely. Objekt je plně podsklepeny, v letech 1992-1993 prošel celkovou rekonstrukcí.

Dům je v dobrém technickém stavu, vybavený výtahem. Bližší informace o výnosech poskytneme na požádání.

Makléř

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Videologic, s. r. o., IČO: 22773592, se sídlem Novostavby 126/23, Lom, 435 11 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje kanceláří v Děčíně.