Prodej rodinného domu, Lanškroun, 427 m2

Lanškroun

9 900 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 32 765 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry domu

AdresaLanškroun
IDN195
StavbaCihlová
Stav objektuDobrý
Plocha užitná427 m2
Typ objektuPatrový
Lokalita objektuCentrum obce
Plocha nemovitosti743 m2
Garáž

Origo partneři v Lanškrouně

Finance a pojištění

Malířské a natěračské práce

Kuchyně

Malíři

Nábytek

Okna a dveře

Podlahy

Rekonstrukce bytů

Stěhovací služby

Úklidové služby

Popis

Exkluzivně nabízíme prodej domu s třemi bytovými jednotkami , obchodními prostorami, zahradou a třemi garážemi přímo v centru obce Lanškroun.
Zastavěná plocha domu je 267m2, plocha zahrady 476 m2
Dům je zděný se sedlovou střechou a je napojený na veškeré IS - vodovod, elektřinu , plyn a kanalizaci. Má dvě nadzemní podlaží a podkroví a je částečně podsklepený. K domu patří rozlehlá a udržovaná zahrada.
V domě jsou tři bytové jednotky o velikosti 2+1, 2+1 a 3+1 a obchodní prostory.
Dům je umístěný v krásném opraveném centru města, kde v průběhu dne panuje čilý pohyb lidí, ale ve večerních hodinách, kdy se zavřou obchody a město se vylidní, je v okolí domu klid a ticho.
V přízemí domu jsou umístěny dva zrekonstruované obchodní prostory se samostatným vstupem a výlohami do ulice. V zadní části domu se nachází bytová jednotka 2+1 s okny orientovanými do zahrady a sociální zařízení se šatnou a skladem náležící k obchodním prostorám a vstup do zahrady.
V prvním patře jsou umístěny dvě bytové jednotky o velikosti 2+1 a 3+1 a vstup do podkroví.
Podkroví skýtá možnost dalšího využití.
K domu patří 3 samostatné garáže o výměře 22+22+19m2.
Průkaz energetické náročnosti není k dispozici, uvádíme třídu G.
Dům je možno využít jako několikagenerační bydlení , sídlo firmy , podnikání, pronájem obchodních prostor.....
Obec Lanškroun patří k větším a atraktivním obcím v rámci okresu Ústí nad Orlicí. V obci se nachází prodejna Lídl, Penny market, Albert, několik MŠ, ZŠ, gymnázium,obecní knihovna, LŠU, kino, nově zrekonstruovaný kulturní dům, volejbalové, tenisové kurty, fotbalový stadion. Velmi příjemné je koupání na místním nově opraveném koupališti, v obci funguje oddíl volejbalu, turistiky,tenisu, fotbalu. Poměrně blízko je lyžařské středisko Čenkovice. Nedaleko od Lanškrouna se nachází soustava rybníků s lesy. V Lanškrouně je poměrně dobrý výběr restaurací, kavárniček... V obci Lanškroun funguje kulturní život , pořádají se koncerty, divadla, výstavy , velmi známá je lanškrounská kopa....

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Videologic, s. r. o., IČO: 22773592, se sídlem Novostavby 126/23, Lom, 435 11 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Lanškrouně.