Prodej pozemku pro komerční výstavbu, Sázava, Pražská, 3540 m2

Pražská, Sázava

8 990 000 Kč
/za nemovitost
bez DPH; cena včetně projektové dokumentace, ÚR a SP
Hypotéka od 30 624 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaPražská, Sázava
IDN00515
Lokalita objektuKlidná část obce
Plocha nemovitosti3540 m2

Origo partneři v Sázavě

Finance a pojištění

Koupelny

Kuchyně

Malíři

Nábytek

Okna a dveře

Podlahy

Rekonstrukce bytů

Stěhovací služby

Úklidové služby

Popis

Prodáme průmyslový pozemek k němuž je připravena projektová dokumentace na výstavbu distribučního skladu s administrativní budovou, a to již ve fázi vydaného územního rozhodnutí a stavebního povolení.

Výměra pozemku je 3.540 m2, v katastru nemovitostí je pozemek veden jako ostatní plocha, jiná plocha a v územním plánu je veden ve funkčních plochách VL - lehký průmysl (výrobní areály lehkého průmyslu, stavby pro lehkou nerušící výrobu, stavebnictví a sklady).

K pozemku byl zpracován projekt na novostavbu areálu distribučního skladu léčiv s celkovou užitnou plochou objektů 1.380 m2 a celkovou zastavěnou plochou 1.176 m2. Distribuční sklad sestává z vícepodlažní administrativní budovy a navazujících skladových hal.

Administrativní budova zahrnuje 14 kanceláří (12 x kancelář á 20 m2, 1 x kancelář ředitele 41 m2, 1 x zasedací místnost 36 m2), na každém podlaží kuchyňku a vyjma posledního podlaží i sociální zázemí M+Ž.

Skladová hala je navrhována jako přízemní budova sestávající ze čtyř obdélníkových na sebe navazujících vzájemně propojených hal.

Město Sázava se nachází cca 10 km od nájezdu na dálnici D1 (exit 34) a cca 33 km od Prahy - Pražského okruhu.

Stavba je v souladu s vydaným rozhodnutím o umístění stavby č.j. SU/1562/2017-11-B ze dne 9.1.2018, které nabylo právní moci dne 8.2.2018.

Na vyžádání zájemcům emailem zašleme základní stavební výkresy v čitelném rozlišení.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Videologic, s. r. o., IČO: 22773592, se sídlem Novostavby 126/23, Lom, 435 11 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro komerční výstavbu v Sázavě.