Klif finance banner

Pronájem kanceláře, Praha - Košíře, Plzeňská, 265 m2

Plzeňská, Praha 5

16,5 €
/za metr čtvereční / měsíc
+ poplatky 85Kč/m². Neplatíte provizi.
Získejte výhodnou HYPOTÉKU Chci hypotéku

Parametry nemovitosti

AdresaPlzeňská, Praha 5
IDN72831
StavbaSkeletová
Stav objektuVelmi dobrý
Plocha užitná265 m2
Typ objektuPatrový
Lokalita objektuCentrum obce
Třída energetické náročnostiB - Velmi úsporná
Ukazatel energetické náročnosti87 kWh/m2 za rok
TelekomunikaceTelefon, Internet
DopravaSilnice, MHD, Autobus
Garáž
Parkování

Origo partneři v Praze 5

Finance a pojištění

Malířské a natěračské práce

Kuchyně

Malíři

Nábytek

Okna a dveře

Podlahy

Rekonstrukce bytů

Stěhovací služby

Úklidové služby

Popis

Nabízíme Vám k pronájmu moderní kancelářské prostory o výměře 265m2, které se nacházejí v 8. patře nově vzniklého administrativního objektu v atraktivní lokalitě Prahy 5 v blízkosti obchodního centra Nový Smíchov.

Prostory jsou ve stavu shell & core a jsou připraveny k dodělání na míru přímo pro nového nájemníka.

Budova SmíchOFF nabízí nejvyšší technické a designové standardy s důrazem na šetrnost k životnímu prostředí (nízkoenergetické systémy klimatizace, indukční trámy s rozvody čerstvého vzduchu, LED osvětlení s nízkou spotřebou energie apod.). Samozřejmostí je zázemí pro nájemce a jejich zaměstnance - reprezentativní recepce, 500m2 zahrady s terasami, kolárna, sprchy, vysokorychlostní výtahy, parking v podzemních garážích a další.

Co se týče dostupnosti MHD, přímo před objektem bude nově vybudována zastávka tramvaje. Stanice metra Anděl je vzdálená 500m. Autem je budova dostupná velmi dobře díky bezprostřednímu napojení na Strahovský tunel a tunel Mrázovka.

Kanceláře jsou k dispozici ihned.

V této lokalitě vám můžeme nabídnout další zajímavé prostory. Více nabídek z našeho portfolia naleznete na našich webových stránkách.

Neplatíte provizi.

Makléř

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací