Prodej rodinného domu, Jičíněves - Dolany, 300 m2

Jičíněves, Dolany

1 895 400 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 6 457 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry domu

AdresaJičíněves, Dolany
ID211-N02648
StavbaCihlová
Stav objektuDobrý
Plocha užitná300 m2
Typ objektuPřízemní
Druh objektuSamostatný
VlastnictvíOsobní
Plocha budovy450 m2
Plocha nemovitosti1 m2
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná
Elektřina230V, 400V
DopravaSilnice, Autobus
VodaMístní zdroj

Origo partneři v Jičíněvsi

Finance a pojištění

Koupelny

Kuchyně

Malíři

Nábytek

Okna a dveře

Podlahy

Rekonstrukce bytů

Stěhovací služby

Úklidové služby

Popis

V insolvenčním řízení Vám nabízíme prodej zemědělské usedlosti v obci Dolany, Jičíněves.

Jedná se o přízemní samostatně stojící rodinný dům s nevyužitým podkrovím a obytnou dispozicí 4+1 s navazujícím hospodářským stavením, kde se nachází tři místnosti, které slouží jako sklad. Zastavěná plocha domu je 450 m2.

Stavba je postavena na kamenném pískovcovém základu, samotný dům je postaven z pálených cihel (dům je podřezaný), okna jsou plastová, střecha nad obytnou částí plechová, střecha nad hospodářkou částí je lehčená střešní krytina (Bitumenové desky). Podlahy domu jsou betonové, pokryté PVC linoleum nebo plovoucí podlahou.

Dům nabízí předsíň, chodbu, koupelnu s vanou, WC, kuchyň s jídelnou, dva menší pokoje a dva středně velké pokoje, technickou místnost s kotlem na tuhá paliva. Obytná část domu je průchozí chodbou do hospodářské části, kde jsou tři místnosti za sebou. Jedná se o chlévy a dílnu. V domě jsou započaté drobné rekonstrukce. Vytápění domu zajišťuje krb na tuhá paliva umístěný v obývacím pokoji. Hlavní kotel není funkční, (je připravený nový kotel, nezapojený), ohřev vody elektrickým bojlerem. Dům je napojen na studnu, el. energii, odpady svedeny do septiku s přepadem. Přípojka plynu je přivedena na hranici domu, do domu není plyn přiveden. Vstup do domu je vydlážděn zámkovou dlažbou. Vstup na zahradu je velkou brankou z obecní cesty. Příjezdová cesta je zpevněná, štěrková.

Pozemek je ve vlastnictví České republiky a není součástí prodeje.

Prodej je v rámci insolvenčního řízení ve spolupráci s insolvenčním správcem.

Financování hypotéčním úvěrem Vám zajistíme přímo v realitní kanceláři RE/MAX Future na adrese U Koruny 1742/16, Hradec Králové 500 02.

Pro více informací kontaktujte makléře nabídky.

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Videologic, s. r. o., IČO: 22773592, se sídlem Novostavby 126/23, Lom, 435 11 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Jičíněvsi.