Prodej obchodního prostoru, Brno, Pěkná, 16 m2

Pěkná, Brno

722 000 Kč
/za nemovitost
neplatíte provizi
Hypotéka od 2 390 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry nemovitosti

AdresaPěkná, Brno
ID118699
StavbaPanelová
Stav objektuPo rekonstrukci
Plocha užitná16 m2
Typ objektuPatrový
Třída energetické náročnostiB - Velmi úsporná

Origo partneři v Brně

Úklidové služby

Instalatér

Nábytek

Rekonstrukce bytů

Stěhovací služby

Finance a pojištění

Kuchyně

Malířské a natěračské práce

Malíři

Podlahy

Popis

Okres Brno - město, Chrlice. Investiční skupina e-Finance, a.s. nabízí k prodeji prodej nebytových prostor v Brně, které jsou v současnosti pronajaté na dobu určitou jednoho roku seriózním nájemcům.

Nájem s nájemcem se může každý rok prodloužit nebo naopak ukončit.
K prodeji je nebytová jednotka č.20 o celkové výměře 16,2 m2 a podíl na jednotce č.21, která slouží jako společné WC.
Nebytové prostory jsou po kompletní rekonstrukci a nacházejí se v atraktivní lokalitě v Brně na ulici Pěkná v kompletně zrekonstruovaném domě.
Parkovací stání před domem je možné zakoupit za cenu 110.000 Kč/stání.
V nabídce je v současnosti devět nebytových prostor o celkové výměře 175,4 m2. Čtyři prostory jsou s výlohou a samostatným vstupem z ulice Pěkná, další samostatné prostory jsou přístupné z domu. V přízemí domu jsou ke společnému užívání všech nebytových prostor připravené i dva prostory s WC a umyvadlem přizpůsobené pro invalidy.
Prostory je možné využívat jako obchodní kanceláře, skladové prostory nebo drobná provozovna služeb.
Bytový dům prošel kompletní rekonstrukcí, včetně zateplení pláště budovy, výměny všech balkonů, oken i dveří, včetně výměny veškerých vnitřních rozvodů elektřiny, vody, odpadů a připojení k inženýrským sítím. V rámci této přestavby byly oba schodišťové prostory vybaveny novými osobními výtahy. Plynová kotelna, která je součástí domu je vybavena novou technologií zajišťující ústřední vytápění celého objektu.
Blízkost městské hromadné dopravy, včetně vlakového spojení a především nedaleké napojení komunikací sjezdem na dálnici D2 u obchodního centra Olympia, pak znamená rychlou dopravní dostupnost k velkému městskému okruhu i do centra Brna.
U naší společnosti je možné využít služeb odhadce a konzultace s poradcem zdarma, který Vám nezávazně poradí v oblasti hypotečních úvěrů, stavebních spoření, podnikatelských úvěrů a všech forem pojištění.
Průkaz energetické náročnosti: B

Makléř

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Videologic, s. r. o., IČO: 22773592, se sídlem Novostavby 126/23, Lom, 435 11 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje obchodních prostorů v Brně.