Prodej bytu 2+kk, Heřmanova Huť, 61 m2

Heřmanova Huť

2 690 900 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 8 906 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry bytu

AdresaHeřmanova Huť
ID22465
StavbaCihlová
Stav objektuVe výstavbě
Plocha užitná61 m2
VlastnictvíStátní/obecní
Třída energetické náročnostiB - Velmi úsporná
Balkon

Origo partneři v Heřmanově Huti

Finance a pojištění

Malířské a natěračské práce

Kuchyně

Malíři

Nábytek

Okna a dveře

Podlahy

Rekonstrukce bytů

Stěhovací služby

Úklidové služby

Popis

Nové bydlení u Plzně!! Prvních 36 bytových jednotek je úspěšně prodáno. Další dva bytové domy jsou ve fázi hrubé stavby a budou ke kolaudaci v prosinci 2021.
V rámci developerského projektu „Byty Heřmanka“ nabízíme k prodeji byty kategorie 2+KK o celkové ploše až 69,39 m2 s vlastním více jak 4 m2 velkým balkonem umístěné ve 2.až 4.NP bytových domů, a to za příjemnou cenu od 2 690 900 Kč.
Komplex bytových domů Byty Heřmanka představuje chytré, moderní, bezúdržbové a ekonomicky nenáročné bydlení výhradně s volbou kvalitních materiálů. Projekt Byty Heřmanka splňuje kritéria energetické náročnosti kategorie B (velmi úsporná) a novým majitelům již nyní může garantovat značné úspory na provoz, zejména vytápění.
Střídmý, praktický moderní architektonický styl bytového domu o pěti podlažích citlivě navazuje na okolní zástavbu centrální části Heřmanovy Huti.
Byty jsou prodávány s kompletním nadstandardním vybavením (podlahové krytiny, dveře, omítky, sanitární vybavení atd.), bez kuchyňských linek, které je možno na přání zákazníka objednat. Využito bude výhradně prvotřídních materiálů od renomovaných českých a zahraničních výrobců. Při rychlém jednání má budoucí majitel během výstavby možnost podílet se na dokončení interiéru dle vlastních potřeb a vkusu.
Nabízíme velmi úsporné, moderní a bezpečné bydlení nedaleko od Plzně, Nýřan či Stříbra, v blízkosti D5, v místě s dobrou občanskou vybaveností i dopravní obslužností. Všem garantujeme zajištění financování a k prvním 50 prodaným bytům přidáme parkovací stání zdarma.
Pro více informací kontaktujte makléře nebo navštivte vlastní webové stránky projektu www.bytyhermanka.cz, kde naleznete aktuální údaje o projektu a volných bytech.

Makléř

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Videologic, s. r. o., IČO: 22773592, se sídlem Novostavby 126/23, Lom, 435 11 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 2+kk v Heřmanově Huti.