Prodej bytu 4+kk, Praha - Smíchov, Na Hřebenkách, 95 m2

Na Hřebenkách, Praha - Smíchov, Praha 5

8 390 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 28 580 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry bytu

AdresaNa Hřebenkách, Praha - Smíchov, Praha 5
IDHEL-NH4
StavbaCihlová
Stav objektuVelmi dobrý
Plocha užitná95 m2
VlastnictvíOsobní
Třída energetické náročnostiC - Úsporná
Balkon
Garáž

Origo partneři v Praze 5

Finance a pojištění

Koupelny

Kuchyně

Malíři

Nábytek

Okna a dveře

Podlahy

Rekonstrukce bytů

Stěhovací služby

Úklidové služby

Popis

Prodej výjimečného bytu 4+kk ( v současné době řešeném jako 2+1) se zahradou a garážovým parkovacím stáním

jedná se o velmi prostorný byt v současné době řešený jako 2+1 (možno řešit jako 3+kk, 3+1 i 4+kk) s balkonem a především s velkou zahradou určenou pouze pro vlastníky bytů (24 bytových jednotek). Máte zde exkluzivní možnost získat pro své děti soukromé hřiště v zeleni a přitom bezpečně sledovat z okna či balkonu, jak si užívají krásného hřiště na čerstvém vzduchu.
Okna ložnice a obývacího pokoje jsou situována na jihovýchod do zeleně (Mlynářka) a se zahradou pouze pro vlastníky bytů jednoho domu (24 BJ). Pod domem jsou garážová stání s tím, že garážové stání č. 9 náleží k předmětné BJ. Parkovací stání v garážích pod domem je dostupné přímo z domu a to i za pomocí výtahu, který je velmi prostorný. Dopravní spojení do centra Prahy je exkluzivní, pouze 5 minut pěšky od zastávky tramvaje Klamovka a poté 15 minut tramvají na Václavské náměstí. Metro Anděl 5 minut, Motol 10 minut. Velké množství zeleně v okolí. 2 mateřské školy a stejně tak základní škola i základní umělecká škola se nachází do 5 minut pěší chůze. Dům se nachází v docházkové vzdálenosti Petřína, Pražského hradu a bezprostředně sousedí s parkem Klamovka a populárním dětským hřištěm Okrouhlík. Ulice před domem je klidná a v zeleni s přilehlým venkovním parkovištěm. Dům je z roku 2000, zateplený s PEN „C“, velmi nízká spotřeba energií. Byt se nachází v 2NP. Orientace kuchyně je na severozápad. V bytě je ložnice (plovoucí podlaha) obývací pokoj (plovoucí podlaha) dále kuchyň (dlažba), WC a koupelna jsou odděleně. Nechybí prostorná chodba a technická místnost. Etážové plynové topení. Okna jsou třívrstvá plastová. Dle nového prohlášení vlastníka se jedná o 95 m2 byt + balkon 6,5 m2 situovaný do naprosto klidné soukromé zahrady plné zeleně. Bytů jako je tento není k dispozici příliš mnoho, jedná se o prostorný byt s jedinečnou možností individuálních úprav dle potřeby budoucích kupujících (2+1, 3kk, 3+1, 4kk) v centru Prahy, ale zároveň v zeleni a se soukromou zahradou a malým hřištěm.

V případě že by se jednalo o dnešní novostavbu , tak by byla cena za 1 m2 88.000 Kč (tedy dle pravidel nového prohlášení vlastníka).

Náklady na byt 3.915 Kč, z toho FO 2.096 Kč, náklady na služby 1.819 Kč.

Makléř

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Videologic, s. r. o., IČO: 22773592, se sídlem Novostavby 126/23, Lom, 435 11 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 4+kk v Praze.