Prodej bytu 1+1, Ústí nad Labem - Mojžíř, Peškova, 37 m2
Peškova, Mojžíř
/za nemovitost
Cena včetně právního servisu a provize RK
Parametry bytu
| Adresa | Peškova, Mojžíř |
|---|---|
| ID | 1410 |
| Stavba | Panelová |
| Stav objektu | Velmi dobrý |
| Patro | 5. z 6 |
| Typ objektu | Patrový |
| Vlastnictví | Družstevní |
| Užitná plocha | 37 m2 |
| Podlahová plocha | 37 m2 |
| Třída energetické náročnosti | G - Mimořádně nehospodárná |
| Elektřina | 230V |
| Plyn | Plynovod |
| Odpad | Veřejná kanalizace |
| Topení | Ústřední dálkové |
| Komunikace | Asfaltová |
| Telekomunikace | Internet |
| Doprava | Vlak, Silnice, MHD, Autobus |
| Voda | Místní zdroj vody |
| Topné těleso | Radiátory |
| Zdroj topení | Ústřední dálkové |
| Sklep | |
| Výtah | |
| Bezbarierový přístup | |
| Převod do OV |
Popis
Nabízíme k prodeji útulný a světlý družstevní byt o podlahové ploše 37 m², který se nachází v 5. podlaží z celkových 6 v zatepleném bytovém domě v žádané a velmi klidné lokalitě na Skalce, v ulici Peškova v Ústí nad Labem.
Úplně největší předností a korunkou celého bytu je nádherný panoramatický výhled na celé Labské údolí, který si zamilujete hned při první návštěvě.
Byt prošel částečnou rekonstrukcí, díky které nabízí nové plovoucí podlahy, novou kuchyňskou linku, plastová okna a částečně předělanou koupelnu se sádrokartonovým jádrem. Samotný dům je kompletně zateplený, má nový výtah, nové rozvody plynu a panuje v něm velice klidná atmosféra se slušnými sousedy.
Okolí domu je plné zeleně a ideální pro odpočinek i procházky. V těsné blízkosti se nachází základní i mateřská škola, obchody a veškerá další občanská vybavenost. Skvělá je i dopravní dostupnost, přičemž MHD se do samotného centra Ústí nad Labem dostanete za 15 minut.
Byt představuje vynikající volbu pro startovací bydlení i jako investiční příležitost.
Pro více informací nebo sjednání prohlídky mě neváhejte kontaktovat. Rád Vám pomohu i se zajištěním výhodného financování.
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 1+1 v Ústí nad Labem.