Prodej rodinného domu, Roudnice nad Labem, Na Výsluní, 130 m2

Na Výsluní, Roudnice nad Labem

7 990 000 Kč
/za nemovitost
majitel si vyhrazuje právo prodat výhodnější nabídce
Hypotéka od 35 710 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry domu

AdresaNa Výsluní, Roudnice nad Labem
ID657928
StavbaSmíšená
Stav objektuDobrý
Typ objektuPatrový
Druh objektuŘadový
Užitná plocha130 m2
Zastavěná plocha154 m2
Podlahová plocha130 m2
Plocha pozemku723 m2
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná
Garáž
Sklep

Origo partneři v Roudnici nad Labem

Okna a dveře

Popis

V klidné části Roudnice nad Labem – Podlusky nabízíme k prodeji prostorný dvoupodlažní rodinný dům s uzavřeným dvorem, zahradou a garáží.
Dům nabízí dvě samostatně využitelné obytné části. V horním podlaží se nachází dispozice 3+kk, kterou tvoří prostorný obytný prostor s kuchyňským koutem a jídelnou, ložnice, další pokoj a koupelna s vanou a WC.
Spodní podlaží nabízí dispozici 2+1, koupelnu se sprchovým koutem a WC a další místnost, která byla původně využívána jako užitková a lze ji dokončit jako další obytný pokoj. Díky dvěma kuchyním a dvěma koupelnovým zázemím je nemovitost vhodná také pro vícegenerační bydlení, spojení bydlení s podnikáním nebo vytvoření samostatného prostoru pro dospělé děti či rodiče.
Dům byl v minulosti průběžně modernizován. Osazena jsou převážně plastová okna, vytápění zajišťuje plynový kotel Buderus napojený na teplovodní radiátorovou soustavu a část rozvodů vody a vytápění byla provedena nově. Ohřev vody zajišťuje bojler.
Uzavřený dvůr nabízí dostatek soukromí a prostor pro posezení, parkování i další využití. Na pozemku se dále nachází pergola a užitková zahrada. Je zde prostor i pro bazén.
Dům je napojen na veřejný vodovod, kanalizaci, elektřinu a zemní plyn. Spotřeba byla za minulá období za plyn, elektřinu a vodu 8300 Kč. Energie dokážeme snížit změnou dodavatele o 15-20%.
Nemovitost je ideální pro zájemce, kteří hledají prostorné rodinné bydlení s možností vícegeneračního využití, velkým množstvím úložných a pracovních prostor a současně si chtějí dům postupně dokončit podle vlastního vkusu. Ev. číslo: 657314.

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Roudnici nad Labem.