Prodej apartmánu, Frymburk, 30 m2

Frymburk

3 990 000 Kč
/za nemovitost
Včetně právního servisu a všech poplatků
Hypotéka od 17 833 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry nemovitosti

AdresaFrymburk
IDLR68
StavbaPanelová
Stav objektuVelmi dobrý
Patro3. z 4
Lokalita objektuCentrum obce
Užitná plocha30 m2
Zastavěná plocha2157 m2
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná
Elektřina230V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
KomunikaceAsfaltová
DopravaSilnice, Autobus
VodaVodovod
Topné tělesoRadiátory
Zdroj topeníCentrální dálkové
Výtah

Origo partneři v Frymburku

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Hledáte vlastní místo u Lipna, které můžete využívat pro odpočinek, víkendové pobyty a zároveň ho v době nevyužití nechat vydělávat formou krátkodobého pronájmu?

Ve Wellness Hotelu Frymburk nabízíme apartmán o dispozici 1+kk a podlahové ploše 30,2 m², umístěný ve 3. patře objektu. Velkou předností je vlastní lodžie s výhledem na Lipenské jezero.

Nejde o běžný apartmán u Lipna. Tento apartmán prošel kompletní rekonstrukcí od základu a to včetně rozvodů a technických částí. Majitel využil období, kdy byl hotelový provoz během covidu uzavřený, a mohl tak provést rozsah prací, který by se v plně fungujícím hotelu dnes pravděpodobně realizoval velmi složitě. V běžném provozu je totiž nutné řešit hluk, řemeslníky, materiál, omezení provozu a hlavně pohodlí hotelových hostů. Právě proto je kompletní rekonstrukce v tomto případě tak důležitým argumentem. Výsledkem je hotový apartmán ve vysokém standardu, který je připravený k okamžitému užívání.

Součástí je obytná část, kuchyňský kout, moderní koupelna, úložné prostory, vybavení a lodžie, která přirozeně rozšiřuje obytný prostor směrem k výhledu na Lipno.

Při rekonstrukci byl kladen důraz nejen na vzhled, ale i na praktičnost a dlouhodobou použitelnost. Apartmán působí sjednoceně, moderně a funkčně, tedy tak, aby dával smysl jak pro vlastní užívání, tak pro hosty v rámci krátkodobých pobytů.

Velkou výhodou je umístění přímo ve Wellness Hotelu Frymburk. Majitelé i hosté zde mají v jednom komplexu budov hotelový komfort, wellness zázemí, bazény, sauny, restauraci a další služby. Není potřeba nikam přecházet, jezdit autem nebo řešit počasí. Vše důležité je přímo v objektu. Právě to je zásadní rozdíl oproti běžnému apartmánovému domu. Hosté dnes nehledají jen místo na přespání. Hledají pohodlí, zážitek a jednoduchost. Tady přijedou, ubytují se a mají Lipno, wellness i hotelové služby na jednom místě.

Apartmán je vhodný pro vlastní rekreaci, dlouhodobé držení majetku i krátkodobý pronájem. U pronájmu je navíc možné navázat na kompletně zajištěnou správu, která může zahrnovat rezervace, komunikaci s hosty, úklid, předání a provozní servis. Díky tomu nemusí nový majitel řešit každodenní provoz osobně. Apartmán může využívat pro sebe, a ve chvíli, kdy ho zrovna nevyužívá, ho může nechat pracovat formou krátkodobého pronájmu.

Frymburk patří mezi nejatraktivnější lokality u Lipna. V létě nabízí jezero, pláže, cyklostezky, vodní sporty a výlety. Mimo hlavní sezónu zase wellness pobyty, prodloužené víkendy, klid, restaurace a v zimní sezóně je nedaleko Skiareál Lipno či rakouské sjezdovky. Díky tomu lokalita nestojí pouze na krátké letní sezóně, ale dává smysl celoročně.

Tento apartmán není pro kupujícího, který hledá jen nejlevnější metr u Lipna. Je pro člověka, který chce hotové, kompletně zrekonstruované místo ve Frymburku, s výhledem na Lipno, wellness zázemím a možností dalšího výnosového využití.

Koupě je možná samostatně, případně je možné jednat také o koupi dalších apartmánů ve stejném standardu.

Makléř

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje apartmánů v Frymburku (okr. Český Krumlov).