Pronájem bytu 1+kk, Liberec, Nad Školou, 34 m2
Nad Školou, Liberec XXX-Vratislavice nad Nisou
/za měsíc
+ poplatky 2800,-Kč ( 2 osoby) + elektřina
Parametry bytu
| Adresa | Nad Školou, Liberec XXX-Vratislavice nad Nisou |
|---|---|
| ID | 818 |
| Stavba | Skeletová |
| Stav objektu | Dobrý |
| Patro | 2. z 11 |
| Lokalita objektu | Klidná část obce |
| Vlastnictví | Osobní |
| Užitná plocha | 34 m2 |
| Podlahová plocha | 34 m2 |
| Třída energetické náročnosti | G - Mimořádně nehospodárná |
| Elektřina | 230V |
| Plyn | Plynovod |
| Odpad | Veřejná kanalizace |
| Topení | Ústřední dálkové |
| Komunikace | Asfaltová |
| Telekomunikace | Internet |
| Doprava | Vlak, Silnice, MHD, Autobus |
| Voda | Vodovod |
| Topné těleso | Radiátory |
| Zdroj topení | Centrální dálkové |
| Zdroj teplé vody | Centrální dálkový ohřev |
| Lodžie | |
| Výtah | |
| Bezbarierový přístup |
Popis
Pronájem bytu 1+kk o výměře 34m2 s velkou lodžií v klidném místě Vratislavic nad Nisou. Byt je v 1.patře bytového domu, který prošel kompletní rekonstrukcí. Má vlastní plynovou kotelnu, 2 výtahy, zajištěný úklid úklidovou firmou.
Byt je v původním, ale zachovalém stavu. Skládá se z předsíně, ze které je vstup do koupelny s vanou, umyvadlem, WC, úložné prostory a místo s automatickou pračkou. Dále je zde kuchyňka s kuchyňskou linkou, lednicí s mrazákem, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí. V hlavní obytné místnosti je postel, rozkládací gauč, obývací stěna, stolek s TV, konferenční stolek. Z obývacího pokoje je východ na lodžii, která je přes celou obytnou místnost a je z ní výhled na Ještědský hřeben. Byt je orientován na jižní stranu. Je kompletně vybaven. Skříňky na osobní věci jsou i v předsíni.
Kolem domu je zeleň a možnost sportovního vyžití – koupaliště Sluníčko, lesoparky – Zámecký Vrch i Zámecký, Krásná Vyhlídka. Před domem je parkování a dům leží v klidné části Liberec – Vratislavice nad Nisou. Veškerá občanská vybavenost je v místě – školky, školy, obchody, lékaři, restaurace, zastávka MHD. Dopravní spojení na Liberec i Jablonec, rovněž je zde dobré napojení na rychlostní komunikaci – Liberec – Jablonec nad Nisou, Turnov, Děčín. Doporučujeme prohlídku.
Nájemné je 11.900,-Kč + poplatky cca 2.800,-Kč ( na 2 osoby )+ elektřina. Kauce je ve výši 20.000,-Kč, provize RK ve výši 12.000,-Kč. Volný ihned.
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu bytů 1+kk v Liberci.