Prodej bytu 2+1, Praha - Háje, Hlavatého, 45 m2

Hlavatého, Praha 4, Háje

6 300 000 Kč
/za nemovitost
včetně provize RK
Hypotéka od 28 157 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry bytu

AdresaHlavatého, Praha 4, Háje
ID25879
StavbaPanelová
Stav objektuPo rekonstrukci
Patro1. z 8
VybavenoČástečně
Typ objektuPatrový
VlastnictvíDružstevní
Užitná plocha45 m2
Podlahová plocha45 m2
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední dálkové
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceInternet
DopravaDálnice, Silnice, MHD
VodaVodovod
Sklep
Lodžie
Výtah
Bezbarierový přístup
Převod do OV
Spočítat stěhování

Origo partneři v Praze 4

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Jsou byty, do kterých se můžete nastěhovat bez starostí. Nemusíte plánovat rekonstrukci ani řešit stav domu. Stačí si zařídit interiér podle svého a začít bydlet. Přesně takový je tento družstevní byt 2+1 s lodžií v ulici Hlavatého na pražských Hájích.

Bytová jednotka o užitné ploše 45 m se nachází v 1. podlaží osmipatrového panelového domu. K bytu náleží zasklená lodžie o výměře 6 m, která příjemně rozšiřuje obytný prostor a nabízí místo kupříkladu pro nadšeného zahradníka. Družstvo zároveň připravuje projekt rozšíření lodžií na přibližně 12 m formou přístavby. O jeho realizaci budou členové družstva rozhodovat na schůzi plánované na říjen 2026.

Dispozici tvoří obývací pokoj se vstupem na lodžii, samostatná kuchyně, ložnice, koupelna, oddělená toaleta a vstupní chodba s vestavěnými skříněmi. K bytu náleží také sklepní kóje.

Interiér prošel kompletní rekonstrukcí. Byt má zděné jádro, modernizovanou koupelnu i samostatné WC. Na podlahách je kombinace plovoucích podlah a keramické dlažby. Díky světlým odstínům a neutrálnímu provedení působí byt čistě a vzdušně a novému majiteli umožňuje snadno vytvořit domov podle vlastního stylu.

Stejně dobře je na tom i samotný dům. Proběhlo zateplení fasády, rekonstrukce střechy, výměna stoupaček, plastových oken i výtahu, upraven byl také bezbariérový vstup do domu.

Lokalita jednoznačně patří mezi přednosti této nabídky. Stanice metra C - Háje je vzdálena jen několik minut chůze, stejně jako autobusové zastávky, obchody, školy, školky, poliklinika i další občanská vybavenost. V blízkosti se nachází také Hostivařský lesopark, ideální místo pro aktivní odpočinek i procházky v zeleni. Rychlé je také napojení na dálnici D1 a Pražský okruh.

Byt je v družstevním vlastnictví. Financování je možné hypotečním úvěrem se zástavou jiné nemovitosti či bez zástavy přes stavební spořitelny. Se zajištěním financování rádi pomůžeme.

Hledáte byt, který je připravený k nastěhování a zároveň nabízí skvělou dopravní dostupnost i kompletní občanskou vybavenost? Přijďte se přesvědčit osobně.

Makléř

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 2+1 v Praze 4.