Pronájem bytu 3+kk, Praha - Stodůlky, Anny Rybníčkové, 71 m2

Anny Rybníčkové, Praha, Stodůlky

26 500 Kč
/za měsíc
vratná kauce ve výši dvou měsíčních nájmů + provize za zprostředkování ve výši jednoho nájmu + DPH
Získejte výhodnou HYPOTÉKU Chci hypotéku

Parametry bytu

Náklady na bydlení6199 Kč
AdresaAnny Rybníčkové, Praha, Stodůlky
ID20260810-2
StavbaCihlová
Stav objektuVelmi dobrý
Patro3. z 5
VybavenoČástečně
Lokalita objektuKlidná část obce
VlastnictvíOsobní
Užitná plocha71 m2
Třída energetické náročnostiD - Méně úsporná
Ukazatel energetické náročnosti105.6 kWh/m2 za rok
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace
KomunikaceBetonová, Asfaltová
DopravaSilnice, Autobus
VodaVodovod
Topné tělesoRadiátory
Zdroj topeníCentrální dálkové
Zdroj teplé vodyCentrální dálkový ohřev
Balkon
Garáž
Sklep
Výtah
Parkování
Spočítat stěhování

Origo partneři v Praze 5

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Prostorné bydlení v klidné části Prahy s balkonem a vlastním parkováním. Tento byt 3+kk nabízí prakticky řešenou dispozici, dostatek prostoru i příjemné zázemí pro pohodlné každodenní bydlení.

Byt se pronajímá nezařízený, což Vám dává možnost zařídit si interiér přesně podle vlastních představ. Hlavní obytný prostor nabízí dostatek místa pro jídelní i odpočinkovou část a navazuje na kuchyňský kout vybavený spotřebiči. Z obývacího pokoje je zároveň přímý vstup na balkon, který poskytuje příjemný venkovní prostor pro odpočinek.
Další dva pokoje lze využít například jako ložnici, dětský pokoj nebo pracovnu a oba jsou orientovány do klidného vnitrobloku. Prostorná koupelna je vybavena sprchovým koutem a pračkou, praktickým benefitem je samostatná toaleta. K bytu náleží také sklepní kóje a garážové stání, které zajistí pohodlné parkování.

Lokalita nabízí kompletní občanskou vybavenost i výbornou dopravní dostupnost. V blízkosti domu se nachází autobusová zastávka a přibližně 10 minut chůze je vzdálena stanice metra B – Lužiny. Pro každodenní nákupy a další služby je k dispozici také Obchodní centrum Lužiny. Milovníci přírody a aktivního odpočinku ocení blízkost Dalejského parku a Prokopského údolí, které nabízejí příjemné možnosti pro procházky, běh i cyklistiku.

Byt bude připraven k nastěhování od října, ale na prohlídku můžete již nyní.

Poplatky včetně elektřiny činí 6 199 Kč měsíčně a jsou zúčtovatelné.
Provize za zprostředkování ve výši jednoho nájmu + DPH.
Vratná kauce ve výši dvou měsíčních nájmů.

Tento byt spravuje společnost FLET. V rámci podnájemního vztahu zajišťujeme profesionální správu bytu, kompletní servis i veškerou komunikaci spojenou s bydlením, díky čemuž je celý proces pohodlnější a bez zbytečných starostí.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat v pracovní dny od 9:00 do 17:30.

Makléř

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!