Prodej rodinného domu, Chotusice, 82 m2

Chotusice

3 490 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 15 598 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry domu

AdresaChotusice
ID946688
StavbaSmíšená
Stav objektuPřed rekonstrukcí
VybavenoNe
Druh objektuSamostatný
Lokalita objektuKlidná část obce
VlastnictvíOsobní
Užitná plocha82 m2
Plocha pozemku760 m2

Origo partneři v Chotusicích

Popis

Nabízíme k prodeji rodinný dům v klidné části Chotusic. Hlavní část domu má dispozici 2+1 a navazuje na ni přístavba „vejminek“, ve které se nachází další samostatný pokoj s umyvadlem a kamny. Ten se může hodit jako pracovna, pokoj pro hosty, zázemí pro dospívající dítě nebo pro někoho z rodiny, kdo ocení vlastní prostor.

Dům má užitnou plochu 82 m² a je určený k rekonstrukci. Při úpravách lze pracovat jak se stávající dispozicí, tak s propojením hlavní části domu a přístavby.

K nemovitosti patří pozemek o celkové výměře 760 m², kde je dostatek místa na zahradu, posezení, terasu i parkování.

Zajímavá je především kombinace hlavní obytné části, samostatného pokoje ve vejminku a pozemku, která nabízí více možností využití pro rodinné bydlení.

Vedlejší stavby na pozemku slouží jako kůlny, dílna a garáž.

Pro více informací nebo domluvení prohlídky kontaktujte makléřku.

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Chotusicích.