Prodej rodinného domu, Chotilsko, 117 m2
Chotilsko
/za nemovitost
Parametry domu
| Adresa | Chotilsko |
|---|---|
| ID | 0335-NP00195 |
| Stavba | Smíšená |
| Stav objektu | Před rekonstrukcí |
| Druh objektu | Samostatný |
| Lokalita objektu | Centrum obce |
| Užitná plocha | 117 m2 |
| Zastavěná plocha | 147 m2 |
| Plocha pozemku | 562 m2 |
| Plocha zahrady | 415 m2 |
| Třída energetické náročnosti | G - Mimořádně nehospodárná |
| Elektřina | 230V |
| Odpad | Jímka |
| Komunikace | Asfaltová |
| Telekomunikace | Internet |
| Doprava | Silnice, Autobus |
| Voda | Vodovod |
| Topné těleso | Přímotop, Krbová kamna |
| Zdroj topení | Přímotop, Krbová kamna |
| Zdroj teplé vody | Bojler - elektro |
| Sklep |
Popis
Rodinný dům o dispozici 3+1 si zachoval své původní prvky a charakter, nyní se však těší na nový kabátek!
Nachází se kousek od Slap, na návsi obce Chotilsko, kde stojí nejen romantická kaplička, muzeum a obchod, ale i autobusová zastávka, ze které se dostanete snadno a rychle do Prahy – na Smíchovské nádraží za 49minut.
Dům je orientovaný do centra klidné obce malou předzahrádkou, za ním leží zahrada, jejíž soukromí zajišťují okolní stavby. Celý pozemek má výměru 562m², nabízí se možnost připojení sousední parcely (200m²).
Dům je částečně podsklepen – sklep je starobylý, má cca 30m². A určitě se musíte jít podívat na půdu! Ta nabízí spoustu prostoru pro vybudování obytného podkroví, má okna ve štítech a pozitivní energii.
Dům je trvale obývaný, jeho polovina je zrekonstruovaná: rozvody vody, odpadu, částečně elektřiny, omítky. Výměnu budou určitě potřebovat schody, okna, fasáda, střecha i krovy. K renovaci jsou interiéry, k novému založení i zahrada. Nevyužívaná část domu je suchá, s původními prkennými podlahami (krásná široká prkna), vysokými stropy, svoje kouzlo si ponechaly i dveře a okenní rámy.
Vytápění – přímotopy a nová krbová kamna v obýváku, vyvložkovaný komín. Voda – z veřejného vodovodu, ohřev boilerem. Kanalizace není, jímka 8m³. Podlahy částečně betonové, částečně dřevěné , strop dřevěný trámový zateplený lignaporem.
A vybavíte si, proč jste už určitě někdy o Chotilsku slyšeli? Ano, je to oblíbená oblast pro rekreaci, ale hlavně TEPfaktor! Zábavný park, který je častým cílem výletů!
Zájemcům o koupi rádi pomůžeme s vyřízením hypotéky.
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Chotilsku.