ABA banner

Prodej pozemku pro bydlení, Praha - Lysolaje, Starodvorská, 2490 m2

Starodvorská, Praha 6 - Lysolaje

32 000 000 Kč
/za nemovitost
Cena v RK
Hypotéka od 105 909 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaStarodvorská, Praha 6 - Lysolaje
ID124337
Plocha nemovitosti2490 m2

Origo partneři v Praze 6

Finance a pojištění

Malířské a natěračské práce

Kuchyně

Malíři

Nábytek

Okna a dveře

Podlahy

Rekonstrukce bytů

Stěhovací služby

Úklidové služby

Popis

Stavební pozemek k prodeji se nachází v malebné městské části Praha - Lysolaje. Parcela je zasazena ve starší vilové zástavbě a je z ní krásný výhled do Lysolajského údolí. V blízkosti nalezneme veškerou občanskou vybavenost - potraviny, restaurace, školu a školku.

K pozemku vede pohodlná příjezdová cesta ze zámkové dlažby, která je soukromá pouze pro několik domů a je uzavřena dálkově ovládanou elektrickou branou. Přímo na pozemek jsou vedeny veškeré sítě - elektřina, plyn, voda a kanalizace. Parcelu lze díky její výměře rozdělit a použít na stavbu 2 rodinných vil.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Videologic, s. r. o., IČO: 22773592, se sídlem Novostavby 126/23, Lom, 435 11 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Praze 6.