Prodej bytu 4+1, Havířov, Mládí, 75 m2
Mládí, Havířov
/za nemovitost
Parametry bytu
| Adresa | Mládí, Havířov |
|---|---|
| ID | 8928 |
| Stavba | Cihlová |
| Stav objektu | Velmi dobrý |
| Patro | 7. z 8 |
| Vybaveno | Částečně |
| Lokalita objektu | Sídliště |
| Vlastnictví | Družstevní |
| Užitná plocha | 75 m2 |
| Třída energetické náročnosti | B - Velmi úsporná |
| Plyn | Plynovod |
| Odpad | Veřejná kanalizace |
| Komunikace | Asfaltová |
| Telekomunikace | Internet |
| Doprava | Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus |
| Voda | Vodovod |
| Výtah | |
| Převod do OV |
Popis
BO! reality Vám nabízí k prodeji prostorný byt s krásným výhledem na Lysou horu a Beskydy.
Nabízíme k prodeji světlý družstevní byt o dispozici 4+1 a celkové výměře 75,57 m², situovaný v 7. nadzemním podlaží z celkových 8 revitalizovaného bytového domu s výtahem na ulici Mládí v Havířově – Šumbarku.
Byt prošel rekonstrukcí, při které bylo vyzděno bytové jádro, provedena nová elektroinstalace v mědi a upravena dispozice pro pohodlnější rodinné bydlení. Dominantou bytu je prostorný obývací pokoj, na který navazuje samostatná kuchyně s jídelním koutem. Dále zde naleznete ložnici, dva samostatné pokoje, koupelnu s rohovou vanou spojenou s toaletou a praktickou komoru, kterou lze využít jako šatnu nebo úložný prostor.
Velkým benefitem je zasklená lodžie orientovaná do zeleně s krásnými výhledy na panorama Beskyd a Lysou horu. Díky umístění ve vyšším patře je byt příjemně prosvětlený, klidný a poskytuje dostatek soukromí.
Byt je ve velmi dobrém technickém stavu, pečlivě udržovaný a připravený k okamžitému nastěhování. Součástí bytu je také sklepní kóje.
Jedná se o družstevní vlastnictví s nulovou anuitou. Měsíční zálohy činí 5 973 Kč, přičemž částka 1 491 Kč představuje splátku úvěru na revitalizaci domu, která bude doplacena v listopadu 2026. Převod do osobního vlastnictví není aktuálně možný, byt je však možné bez omezení pronajímat.
Lokalita nabízí kompletní občanskou vybavenost v docházkové vzdálenosti – školy, školky, obchody, zastávky MHD, služby i dostatek zeleně pro volnočasové aktivity. Parkování je možné přímo v okolí domu.
Součástí nabídky je také možnost dokoupení samostatné garáže o výměře 20 m², která se nachází přibližně dvě minuty chůze od domu.
Pokud vás tato nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat.
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 4+1 v Havířově.