Prodej rodinného domu, Kladno, Rašínova, 170 m2

Rašínova, Kladno, Švermov

9 300 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 41 565 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry domu

AdresaRašínova, Kladno, Švermov
IDAB0106
StavbaCihlová
Stav objektuDobrý
VybavenoČástečně
Druh objektuRohový
Lokalita objektuKlidná část obce
Užitná plocha170 m2
Zastavěná plocha222 m2
Podlahová plocha290 m2
Plocha pozemku522 m2
Plocha zahrady300 m2
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná
Elektřina230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceTelefon, Internet, Ostatní
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
VodaVodovod
Topné tělesoRadiátory
Zdroj topeníPlynový kondenzační kotel
Zdroj teplé vodyBojler - elektro
Garáž
Sklep
Bezbarierový přístup
Bazén

Origo partneři v Kladně

Popis

Nabízíme k prodeji prostorný rodinný dům s velkou dílnou, garáží a možností vícegeneračního bydlení či spojení bydlení s podnikáním. Nemovitost se nachází v klidné a vyhledávané části města Kladna – Švermov, v ulici Rašínova, na vlastním pozemku o celkové výměře 522 m².
Dům nabízí obytnou plochu přibližně 170 m², kterou doplňuje dalších 90 m² dílny a skladovacích prostor.
Díky svému dispozičnímu řešení je vhodný nejen pro početnější rodinu nebo dvougenerační bydlení, ale také pro podnikatele hledající zázemí pro svou činnost přímo u domu.
V přízemí se nachází zádveří, chodba, prostorný obývací pokoj, ložnice, koupelna s prádelnou, samostatné WC, komora a vstup do sklepa i do patra. V horním podlaží jsou dva pokoje, kuchyň, koupelna s WC, chodba, terasa se vstupem na zahradu a půda, která nabízí možnost rozšíření obytného prostoru.
Dům je částečně podsklepený (cca 80 m²), kde se nachází kotelna, uhelna, dílna a další skladovací prostory. Nemovitost je napojena na městský vodovod, kanalizaci, elektřinu 230/400 V i plyn. Vytápění je řešeno ústředním topením s možností využití plynu nebo tuhých paliv.
Majitelé o dům průběžně pečovali a v průběhu let prošel řadou rekonstrukcí. V roce 1992 byla provedena přístavba, v roce 2000 rekonstrukce, v roce 2010 byla osazena plastová okna, v roce 2015 byla položena nová plechová střecha a v roce 2020 byla provedena nová fasáda bez zateplení.
Součástí pozemku je okrasná i užitková zahrada se skleníkem, jezírkem, bazénem, terasou a garáží. Velkou předností je skutečnost, že část pozemku lze využít jako stavební parcelu. Není to však podmínkou a nový majitel může celý pozemek ponechat jako prostornou zahradu zajišťující dostatek soukromí.
Nemovitost se nachází v klidné lokalitě s výbornou dostupností a kompletní občanskou vybaveností v dosahu. Díky své dispozici, velikosti a variabilitě využití představuje ideální volbu pro rodinné bydlení, dvougenerační soužití, podnikání nebo jako zajímavou investiční příležitost.
Více informací Vám rádi poskytneme na vyžádání.

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Kladně.