Prodej bytu 2+kk, Litoměřice - Pokratice, Alfonse Muchy, 39 m2
Alfonse Muchy, Pokratice
/za nemovitost
Parametry bytu
| Adresa | Alfonse Muchy, Pokratice |
|---|---|
| ID | 1295 |
| Stavba | Panelová |
| Stav objektu | Velmi dobrý |
| Patro | 7. z 8 |
| Typ objektu | Patrový |
| Vlastnictví | Osobní |
| Užitná plocha | 39 m2 |
| Podlahová plocha | 39 m2 |
| Třída energetické náročnosti | G - Mimořádně nehospodárná |
| Topení | Ústřední dálkové |
| Sklep | |
| Výtah | |
| Bezbarierový přístup | |
| Parkování |
Popis
Zprostředkujeme prodej bytu 2+kk o celkové výměře 39 m² v osobním vlastnictví, který se nachází v 7. patře z celkových 8 panelového domu po kompletní revitalizaci v oblíbené lokalitě Litoměřice Pokratice, ulice Alfonse Muchy. Samotný byt je v dobrém zachovalém stavu, vhodný k okamžitému užívání.
Byt je ideální volbou pro vlastní bydlení i jako investice. Díky atraktivní lokalitě, dlouhodobé poptávce po nájemním bydlení a stabilnímu růstu hodnoty nemovitostí představuje zajímavou příležitost pro investory.
K bytu náleží sklepní kóje a praktický kumbál umístěný na patře, který poskytuje další úložný prostor. Panelový dům prošel revitalizací, což přispívá k příjemnému bydlení i nižším provozním nákladům.
Lokalita nabízí kompletní občanskou vybavenost v docházkové vzdálenosti se nachází školy, školky, obchody, zdravotnická zařízení, zastávky MHD i dostatek zeleně pro odpočinek a sportovní vyžití. Centrum Litoměřic je snadno dostupné.
Hlavní přednosti:
dispozice 2+kk, 39 m²,
osobní vlastnictví,
7.patro z 8, nabízí krásný výhled do okolí,
panelový dům po revitalizaci, plastová okna mají předokenní žaluzie,
sklepní kóje a kumbál na patře,
vyhledávaná lokalita Litoměřice Pokratice,
vhodné pro vlastní bydlení i jako investice,
možnost financování hypotečním úvěrem.
V případě zájmu o více informací nebo sjednání prohlídky nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na osobní setkání.
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 2+kk v Litoměřicích.