Pronájem bytu 2+1, Ostrava - Hrabůvka, Horní, 59 m2
Horní, Ostrava-Hrabůvka, Ostrava - Hrabůvka
/za měsíc
+ služby 3230, kauce 28100, + adm. poplatek 6000
Parametry bytu
| Adresa | Horní, Ostrava-Hrabůvka, Ostrava - Hrabůvka |
|---|---|
| ID | F2671721 |
| Stavba | Panelová |
| Stav objektu | Velmi dobrý |
| Patro | 9. z 10 |
| Druh objektu | V bloku |
| Lokalita objektu | Klidná část obce |
| Vlastnictví | Osobní |
| Užitná plocha | 59 m2 |
| Třída energetické náročnosti | C - Úsporná |
| Elektřina | 230V |
| Voda | Vodovod |
| Balkon | |
| Sklep | |
| Výtah | |
| Parkování |
Popis
Hledáte příjemné bydlení v oblíbené části Ostravy? Nabízíme k dlouhodobému pronájmu prostorný byt 2+1 na ulici Horní 1435/74 s výtahem v Ostravě-Hrabůvce s možností trvalého pobytu. Byt právě prochází úpravami, díky kterým nabídne moderní a komfortní bydlení.
Byt disponuje dvěma neprůchozími pokoji, které zajišťují dostatek soukromí. Velkou předností je dlouhý balkon, na který je vstup z obou obytných pokojů, a který poskytuje příjemný prostor pro ranní kávu i odpočinek po práci.
Součástí bytu bude nová moderní kuchyňská linka vybavená vestavnou myčkou nádobí, elektrickou troubou a varnou deskou. Praktickým bonusem je komora přímo v kuchyni, která nabízí dostatek úložného prostoru. Koupelna je samostatná a vybavená vanou. V celém bytě budou položeny nové PVC podlahy, které podtrhnou svěží vzhled interiéru.
Služby jsou pro jednu osobu bez elektřiny, za každou další plus 700,-.
Neváhejte nás kontaktovat pro více informací nebo si domluvte termín prohlídky. Tento byt nabízí skvělou příležitost k pohodlnému bydlení v atraktivní lokalitě Ostravy.
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu bytů 2+1 v Ostravě.