Pronájem bytu 3+kk, Lysá nad Labem, Vichrova, 65 m2

Vichrova, Lysá nad Labem

18 500 Kč
/za měsíc
+ poplatky + KAUCE + provize RK
Získejte výhodnou HYPOTÉKU Chci hypotéku

Parametry bytu

AdresaVichrova, Lysá nad Labem
ID2036
StavbaCihlová
Stav objektuVelmi dobrý
Patro3. z 3
VybavenoČástečně
Lokalita objektuKlidná část obce
VlastnictvíOsobní
Užitná plocha65 m2
Třída energetické náročnostiC - Úsporná
Ukazatel energetické náročnosti112 kWh/m2 za rok
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace
KomunikaceDlážděná
TelekomunikaceInternet
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, Autobus
VodaVodovod
Topné tělesoRadiátory
Zdroj topeníPlynový kotel
Zdroj teplé vodyPlynový kotel
Balkon
Výtah
Parkování

Origo partneři v Lysé nad Labem

Pojištění a finance

Popis

Pokud hledáte pronájem moderního bytu, máme pro vás 3+kk o velikosti 65 m² a prostorným balkonem o velikosti 6 m² s vlastním parkovacím stáním a to přímo pod okny.

Tento světlý byt se nachází ve 3.NP (2. patro) moderního bytového domu v oblíbené lokalitě v Lysé nad Labem.

Byt disponuje dvěma samostatnými pokoji a prostorným obývacím pokojem s kuchyňským koutem. Z obývacího pokoje je přímý vstup na balkon orientovaný na východ.

Moderní kuchyňská linka je plně vybavena spotřebiči – lednicí s mrazákem, myčkou nádobí, mikrovlnnou troubou, sklokeramickou varnou deskou, horkovzdušnou troubou a digestoří. Byt se pronajímá částečně vybavený nábytkem.
Konkrétní vybavení bude upřesněno individuálně.

Praktické řešení bytu doplňuje samostatná toaleta, koupelna s vanou a komora poskytující úložný prostor.
V chodbě, komoře, koupelně a na WC je položena keramická dlažba, v obytných místnostech kvalitní dřevěná podlaha. Okna jsou plastová, opatřená roletkami.

Velkou předností je samotná lokalita. Byt se nachází v moderní zástavbě v blízkosti vlakového nádraží, přesto nabízí příjemné a klidné bydlení. V docházkové vzdálenosti naleznete kompletní občanskou vybavenost – školy, školky, obchody, restaurace, zdravotní služby i sportovní vyžití.

Lysá nad Labem nabízí výbornou dopravní dostupnost. Do centra Prahy se pohodlně dostanete vlakem v rámci systému PID přibližně za cca 30 minut. Velmi dobré je také spojení automobilem do Prahy i Mladé Boleslavi, což ocení zejména lidé dojíždějící za prací.

VOLNÝ od 01.09.2026.

Pro bližší informace mě neváhejte kontaktovat a domluvte si prohlídku.

Makléř

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!
Theleadway banner

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu bytů 3+kk v Lysé nad Labem.