Prodej bytu 3+1, Teplice, Teplická, 110 m2

Teplická, Teplice

5 990 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 26 772 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry bytu

AdresaTeplická, Teplice
ID30257
StavbaSmíšená
Stav objektuVelmi dobrý
Patro1. z 2
VybavenoČástečně
Lokalita objektuKlidná část obce
VlastnictvíOsobní
Užitná plocha110 m2
Zastavěná plocha110 m2
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace

Origo partneři v Teplicích

Okna a dveře

Pojištění a finance

Popis

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme hezký byt 3+1 v osobním vlastnictví v domě s třemi samostatnými bytovými jednotkami a velkou zahradou.
Tento byt se nachází v přízemí domu a má výměru 110m2, vytápění je díky plynovému kombinovanému kotli, teplou vodu zajišťuje elektrický bojler. Byt se skládá s chodby, obývacího pokoje, ložnice, kuchyně, dětského pokoje, koupelny s rohovou vanou, umyvadlem a WC, a pak ještě jedno samostatné WC. Tento byt se prodává také s polovinou zahrady. Veškerá občanská vybavenost v dosahu. Před domem možnost parkování. Velmi klidné bydlení. Nízké náklady na bydlení. Průkaz energetické náročnosti: G, skupina energetické náročnosti budovy může být změněna po vypracování průkazu. S financováním Vám rádi pomůže náš finanční specialista. Doporučuji prohlídku.

Makléř

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!
Theleadway banner

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 3+1 v Teplicích.