Pronájem bytu 1+kk, Praha - Košíře, Plzeňská, 30 m2

Plzeňská, Košíře - Praha 5

10 000 Kč
/za měsíc
+ 2000 poplatky, + elektřina a voda (celkem cca. 13.000 měsíčně)
Získejte výhodnou HYPOTÉKU Chci hypotéku

Parametry bytu

AdresaPlzeňská, Košíře - Praha 5
IDN4380
StavbaCihlová
Stav objektuPo rekonstrukci
Patro1. z 4
Typ objektuPatrový
VlastnictvíOsobní
Užitná plocha30 m2
Podlahová plocha30 m2
Třída energetické náročnostiD - Méně úsporná
Elektřina230V
PlynPlynovod
TopeníLokální plynové
TelekomunikaceTelefon, Internet
DopravaSilnice, MHD
VodaVodovod
Výtah

Origo partneři v Praze 5

Stěhovací služby

Výkup a prodej starého nábytku

Pojištění a finance

Popis

Nabízíme k pronájmu nově zrekonstruovaný byt 1+kk, 1. NP, ulice Plzeňská, Praha 5, Smíchov. Tram přímo před domem, 4 minuty na metro B Anděl. Veškerá občanská vybavenost je v blízkosti.
Jedná se o příjemné bydlení v klidné lokalitě, kousek od parku Klamovka.
Jde o nově zrekonstruovaný byt, je zde udělaná zbrusu nová kuchyňská linka, sprcha i záchod. Koupelna i WC jsou v pěkném kamenném dekoru.
Byt je volný od 1. července 2026. Vážní zájemci volejte Po-Pá 9-18h.

Makléř

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!
Theleadway banner