Prodej bytu 2+kk, Praha - Hlubočepy, Fabiánové, 45 m2

Fabiánové, Praha, Hlubočepy

Cena na vyžádání
/za nemovitost
cena u makléře
Získejte výhodnou HYPOTÉKU Chci hypotéku

Parametry bytu

AdresaFabiánové, Praha, Hlubočepy
ID1235
StavbaCihlová
Stav objektuNovostavba
Patro7. z 9
VlastnictvíOsobní
Užitná plocha45 m2
Podlahová plocha45 m2
Třída energetické náročnostiB - Velmi úsporná
Elektřina230V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TelekomunikaceInternet
VodaVodovod
Zdroj topeníÚstřední dálkové
Garáž
Sklep
Lodžie
Výtah

Origo partneři v Praze 5

Stěhovací služby

Výkup a prodej starého nábytku

Pojištění a finance

Popis

Nabízíme k prodeji moderní byt o dispozici 2+kk v osobním vlastnictví, nacházející se v novostavbě projektu Výhledy Barrandov II v ulici Fabiánové na Praze 5. Byt disponuje podlahovou plochou 45 m², navazující lodžií o velikosti přibližně 6 m², sklepní kójí o velikosti cca 2 m² a součástí prodeje je také samostatné garážové parkovací stání.

Dispozici tvoří vstupní předsíň, koupelna se sprchovým koutem a WC, samostatná ložnice a světlý obývací pokoj s kuchyňským koutem a vstupem na lodžii. Díky východní orientaci jsou obytné místnosti příjemně prosvětlené ranním sluncem, přičemž v letních měsících nedochází k nadměrnému přehřívání bytu.

Byt se nachází v domě s výtahem a bezbariérovým přístupem. Energetická náročnost budovy je zařazena do třídy B – velmi úsporná, což se pozitivně promítá do provozních nákladů. Aktuální měsíční zálohy činí 3.300 Kč.

Velkou výhodou je samotná lokalita. Barrandov nabízí kompletní občanskou vybavenost v docházkové vzdálenosti. V blízkosti se nachází supermarkety Billa a Albert, lékárna, drogerie, restaurace, kavárny, fitness centrum, pošta, mateřské a základní školy, dětská hřiště i zdravotnická zařízení. Výbornou dopravní dostupnost zajišťují tramvajové linky s rychlým spojením na Smíchovské nádraží, Anděl i do centra Prahy. Motoristé ocení snadné napojení na Pražský okruh.

Milovníky aktivního životního stylu potěší bezprostřední blízkost Prokopského a Dalejského údolí, která patří mezi nejkrásnější přírodní lokality v Praze a nabízejí široké možnosti prochází, běhu, cyklistiky i relaxace.

Tento byt představuje ideální volbu pro vlastní bydlení i jako investiční příležitost k dlouhodobému pronájmu. Kombinace novostavby, lodžie, sklepa, garážového stání, nízkých provozních nákladů a výborné lokality z něj činí velmi atraktivní nabídku na současném trhu.

Makléř

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!
Theleadway banner

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 2+kk v Praze 5.