Prodej bytu 2+1, Praha - Vršovice, Lvovská, 72 m2
Lvovská, Praha, Vršovice
/za nemovitost
Parametry bytu
| Adresa | Lvovská, Praha, Vršovice |
|---|---|
| ID | 15596 |
| Stavba | Cihlová |
| Stav objektu | Dobrý |
| Patro | 1. |
| Vlastnictví | Osobní |
| Užitná plocha | 72 m2 |
| Třída energetické náročnosti | D - Méně úsporná |
| Ukazatel energetické náročnosti | 159 kWh/m2 za rok |
| Elektřina | 230V |
| Telekomunikace | Internet |
| Voda | Vodovod |
| Zdroj topení | Ústřední dálkové |
| Sklep |
Popis
Nabízím byt 2+1 o ploše 70 m2 ve Lvovské ulici v Praze 10 – Vršovicích, v oblíbené lokalitě u Edenu.
Byt se nachází ve zvýšeném přízemí bytového domu s výtahem a patří k němu sklep. Dispozice nabízí dvě obytné místnosti, samostatnou kuchyň a praktické zázemí pro každodenní bydlení. V bytě jsou parkety, dřevěná okna s izolačním dvojsklem, kuchyňská linka a elektrický sporák. Díky ploše téměř 70 m2 nabízí byt dostatek prostoru jak pro vlastní bydlení, tak pro budoucí úpravy podle potřeb nového majitele.
Velkou výhodou je lokalita. Vršovice u Edenu mají výbornou dostupnost tramvají, autobusem i vlakem. Nádraží Praha-Eden je pěšky několik minut od domu a spojení do centra je rychlé a praktické. V okolí najdete obchody, služby, restaurace, školy, sportoviště i další městskou vybavenost.
Byt doporučuji zájemcům, kteří hledají prostorné 2+1 v osobním vlastnictví v dobře dostupné části Prahy. Hodí se pro vlastní bydlení i jako investiční bytná pronájem. Díky své dispozici je vhodný i na pronájem formou spolubydlení.
Pro více informací a domluvení prohlídky mě kontaktujte.
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 2+1 v Praze 10.