Pronájem bytu 2+1, Pardubice, Arnošta z Pardubic, 57 m2
Arnošta z Pardubic, Pardubice, Zelené Předměstí
/za měsíc
Parametry bytu
| Adresa | Arnošta z Pardubic, Pardubice, Zelené Předměstí |
|---|---|
| ID | IDPce162 |
| Stavba | Panelová |
| Stav objektu | Velmi dobrý |
| Patro | 7. |
| Vybaveno | Částečně |
| Vlastnictví | Osobní |
| Užitná plocha | 57 m2 |
| Třída energetické náročnosti | G - Mimořádně nehospodárná |
| Balkon | |
| Sklep | |
| Výtah | |
| Parkování |
Popis
Nabízíme k pronájmu světlý a útulný byt 2+1 v širším centru města - ideální volba pro pár či malou rodinu.
Byt se nachází v ulici Arnošta z Pardubic - pouhých pár minut od Třídy míru, Aquacentra, Penny marketu a dalších kaváren a restaurací. Zastávka MHD Karla IV. je vzdálená pouhých pár minut pěší chůzí. Velkou výhodou je také docházková vzdálenost na vlakovou stanici Pardubice-centrum.
Obytná plocha tohoto bytu činí 57 m2. Po vstupu do hlavní chodby se po levé straně nachází samostatná toaleta, koupelna a kuchyně. Pokračujíc rovně poté vchody do dvou samostatných pokojů kde jeden má vstup na balkón.
Byt je nabízen jako základně vybavený. V hlavní chodbě je umístěna prostorná šatní skříň a botník s věšákem na kabáty. V koupelně je umístěn sprchový kout, topný žebříček a umyvadlo se zrcadlem a skříňkou. V kuchyni je poté umístěna lednice s mrazákem, plynový sporák s troubou a myčkou na nádobí. Je zde umístěn také barový stolek se 2 židlemi. Ostatní dva samostatné pokoje jsou nevybavené.
Budova je revitalizovaná, s plastovými okny a novou izolací. Topení je dálkové z tepláren Opatovice a v panelovém domě je umístěn výtah. Byt se nachází v 6. patře. Nájemníci mohou využít také sklepa, který je umístěn v přízemí budovy.
Nájemné tohoto bytu činí 16 000 Kč a náklady na energie a služby činí 5000 Kč. Vratná kauce je nastavena na 20 000 kč a provize činí 16 000 Kč.
Toto je nekuřácký byt a majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků na dlouhodobý pronájem. Byt je k nastěhování v průběhu srpna 2026 či po dohodě.
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu bytů 2+1 v Pardubicích.