Prodej chaty, Ledenice, 130 m2 (ID: 2065378)

Ledenice

4 200 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 18 771 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry domu

Náklady na bydlení300
AdresaLedenice
ID402
StavbaSmíšená
Stav objektuVelmi dobrý
Druh objektuSamostatný
Lokalita objektuPolosamota
Užitná plocha130 m2
Zastavěná plocha99 m2
Plocha pozemku1865 m2
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná
Výtah
Bezbarierový přístup
Parkování

Origo partneři v Ledenicích

Výkup a prodej starého nábytku

Pojištění a finance

Popis

V zastoupení majitele Vám nabízíme k prodeji výjimečný rekreační celek tvořený dvěma sousedícími chatami, situovanými v malebné a klidné chatové oblasti pod obcí Zborov u Českých Budějovic. Tato lokalita osloví především ty, kteří hledají absolutní soukromí, kontakt s přírodou a skutečný únik od každodenního ruchu města. Okolní prostředí plné zeleně, lesů a klidu vytváří ideální zázemí pro víkendovou rekreaci, delší sezónní pobyty i zajímavou investiční příležitost.

Obě nemovitosti jsou přístupné po společné příjezdové cestě v osobním vlastnictví, která navazuje na obecní nezpevněnou komunikaci a poskytuje komfortní přístup i dostatek parkovací plochy pro více vozidel. Celkovou atmosféru této výjimečné nemovitosti podtrhuje malebný potůček, přes který vede přístup po stabilním mostku vyztuženém těžkými panely, což celému místu dodává jedinečný charakter a přírodní kouzlo.

Dominantou nabídky je větší rekreační chata se zastavěnou plochou 70 m², situovaná na vlastním pozemku o výměře 1.150 m². Součástí užívání je navíc další navazující pozemek o velikosti 430 m², který je aktuálně pronajat od soukromého vlastníka, což dále rozšiřuje prostor a možnosti využití celé nemovitosti. Chata je napojena na elektřinu, do objektu je zavedena užitková voda a odpad je řešen vlastní jímkou.

Druhou součástí nabídky je menší samostatná rekreační chata se zastavěnou plochou 29 m², umístěná na vlastním pozemku o výměře 616 m². Díky oddělenému charakteru nabízí ideální využití například pro hosty, vícegenerační rekreaci nebo jako zajímavý prostor pro samostatný krátkodobý pronájem.
Obě chaty jsou orientovány na jih, což zajišťuje dostatek přirozeného světla a příjemnou atmosféru po celý den. Umístění na okraji lesa, mimo turisticky frekventované oblasti, garantuje skutečný klid, soukromí a nerušený kontakt s přírodou.

Tato nabídka představuje jedinečnou příležitost pro klienty, kteří hledají výjimečné rekreační zázemí s velkorysým prostorem, soukromím a investičním potenciálem v krásné lokalitě nedaleko Českých Budějovic.

Pro více informací či termín prohlídky kontaktujte makléře nemovitosti. Rádi Vám pomůžeme zajistit výhodné financování prostřednictvím našich ověřených partnerů. Uvedená cena nezahrnuje provizi realitní kanceláře.

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!
Theleadway banner

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje chat v Ledenicích.