Prodej bytu 3+1, Chomutov, Školní pěšina, 76 m2

Školní pěšina, Chomutov

2 900 000 Kč
/za nemovitost
fond oprav 2657 Kč
Hypotéka od 12 961 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry bytu

AdresaŠkolní pěšina, Chomutov
StavbaPanelová
Stav objektuVelmi dobrý
Patro8. z 8
Lokalita objektuSídliště
VlastnictvíOsobní
Užitná plocha76 m2
Elektřina230V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
KomunikaceAsfaltová
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus

Popis

Nabízíme k prodeji byt 3+1 v osobním vlastnictví, nacházející se v Chomutově na sídlišti Školní pěšina. Tato nemovitost se situována v sedmém patře panelového domu, který je vybaven výtahem, což zajišťuje snadný přístup. Byt má užitnou plochu 76 m².

Byt prošel částečnou rekonstrukcí a drobnými opravami a díky své velikosti je ideální pro rodiny a nabízí výbornou dostupnost do centra města. Součástí bytu je lodžie, která nabízí příležitost k relaxaci s výhledem na okolí. K bytu náleží také sklep, což poskytuje dodatečné úložné prostory.

Aktutálně je byt pronajat s měsíčním čistým výnosem 9.771 Kč ( 117.252 Kč/rok). Fond oprav je 2.657 Kč.

Lokalita je dobře dostupná hromadnou dopravou, včetně vlakových spojů, autobusů i MHD. Díky blízkosti dálnice a dalších důležitých silničních tahů je zajištěna snadná dostupnost do okolních měst či na delší cesty.

Prohlídky jsou možné po předchozí domluvě. Pro více informací o této nemovitosti nebo sjednání prohlídky nás prosím kontaktujte nebo vyplňte níže uvedený formulář, rádi Vám pomůžeme.

Makléř

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!
Theleadway banner

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 3+1 v Chomutově.