Pronájem bytu 2+kk, Nový Jičín - Loučka, Na Lani, 51 m2

Na Lani, Nový Jičín, Loučka

9 676 Kč
/za měsíc
cena bez energií, vody a tepla
Získejte výhodnou HYPOTÉKU Chci hypotéku

Parametry bytu

AdresaNa Lani, Nový Jičín, Loučka
IDN410
StavbaPanelová
Stav objektuDobrý
Patro2. z 7
Typ objektuPatrový
Lokalita objektuSídliště
VlastnictvíOsobní
Užitná plocha51 m2
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná
Elektřina230V

Popis

(N410) Nabízíme k pronájmu nově zrekonstruovaný byt o dispozici 2+kk, který se nachází v 2. podlaží panelového domu na ulici Na Lani v Novém Jičíně - Loučce. Byt je po rekonstrukci, má užitnou plochu 51 m2 a je k dispozici ihned.
Nemovitost je ve velmi dobrém stavu a je vybavena kuchyňskou linkou, sporákem, prostorným sprchovým koutem, zděným jádrem, sklepem a výtahem (vše úplně nové). Pokoje jsou neprůchozí. V koupelně je místo na pračku a sušičku.
Cena nájmu: 9.676 Kč
+ 2.774 Kč (topení, voda ...)
+ energie, které si nájemník přepíše na sebe
+ Vratná kauce: 10.000 Kč
+ RK: 12.450 Kč
+ pojištění
Pro více informací a domluvení prohlídky prosím odpovězte přímo na tento inzerát.
Majitel si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií, která zahrnují i kontrolu zájemců v centrálním registru exekucí.

Makléř

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!
Theleadway banner

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu bytů 2+kk v Novém Jičíně.