Prodej bytu 2+1, Ostrava, Františka Hajdy, 50 m2

Františka Hajdy, Ostrava, Hrabůvka

3 690 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 16 492 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry bytu

AdresaFrantiška Hajdy, Ostrava, Hrabůvka
ID25319
StavbaPanelová
Stav objektuPo rekonstrukci
Patro2. z 11
VlastnictvíOsobní
Užitná plocha50 m2
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná

Origo partneři v Ostravě

Pojištění a finance

Popis

Prodej bytu 2+1, na ul. F. Hajdy, Ostrava - Hrabůvka

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o dispozici 2+1 a výměře 50,5 m², nacházející se ve 2. nadzemním podlaží z celkových 11 NP.

Byt je situován v revitalizovaném bytovém domě s bezbariérovým vstupem a výtahem.

Byt prošel před několika lety kompletní rekonstrukcí, díky které nabízí příjemné a moderní bydlení bez nutnosti dalších větších investic. Dispozice bytu je prakticky řešená a poskytuje dostatek prostoru jak pro jednotlivce či pár, tak i pro menší rodinu.

K bytu náleží sklep.

Velkou výhodou je samotná lokalita. Dům se nachází v klidné jednosměrné ulici s minimálním provozem, což zajišťuje větší soukromí a pohodové bydlení. Přímo před domem je bezproblémové parkování. V okolí naleznete kompletní občanskou vybavenost – obchody, školy, školky, zastávky MHD i možnosti volnočasových aktivit.

Lokalita nabízí výbornou dostupnost do centra města, Frýdku-Místku i směrem na Beskydy, což ocení jak lidé dojíždějící za prací, tak milovníci přírody a sportu.

Makléř

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!
Theleadway banner

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 2+1 v Ostravě.