Molík reality

Pronájem bytu 3+1, Most, W. A. Mozarta, 78 m2

W. A. Mozarta, Most

15 000 Kč
/za měsíc
, Elektřina, plyn
Získejte výhodnou HYPOTÉKU Chci hypotéku

Parametry bytu

AdresaW. A. Mozarta, Most
ID337
StavbaCihlová
Stav objektuVelmi dobrý
Patro2. z 4
Typ objektuPatrový
VlastnictvíOsobní
Užitná plocha78 m2
Podlahová plocha78 m2
Elektřina230V

Popis

Nabízím k pronájmu velký, velice světlý a kompletně zrekonstruovaný prostorný 3+1 byt ve 2.podlaží v tichém a zatepleném domě.
Byt je vhodný pro rodinu 2 dospělý a 2 děti. Dům není problematický a je čistý, udržovaný se slušnými a platícími nájemníky. Dům prošel před nedávnem zateplením a je také kompletně oplocen s velkou zahradou za domem.
Byt prošel kompletní hloubkovou rekonstrukcí. Nová elektřina LED světla v celém bytě, krásně zrenovované původní parkety, nové vinylové podlahy v kuchyni a předsíni, velkoformátová dlažba v koupelně a WC a dlažba ve špajzu.
Byt má novou na míru vyrobenou kvalitní kuchyň HANÁK s kvalitními novými spotřebiči - indukční varná deska, vestavěná trouba, vestavěná myčka a digestoř. Kuchyň má i kompletní nové nádobí včetně servisního setu.
V bytě je přiveden internet Vodafone. V koupelně velký sprchový kout. K bytu patří balkon a je možné využít také sklep a kolárnu. Parkování bez problému před domem.
Nájemné: 15 000 Kč/měsíc
Poplatky: cca 6 400 Kč/měsíc
Elektřina a plyn se převádí na nájemníka.

Při podpisu nájemní smlouvy se hradí:
nájemné celkem dopředu 21 400 Kč
jistina 40 000 Kč
rezervační poplatek 15 000 Kč.

Celkem 76 400,-

Makléř

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!
Theleadway banner

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu bytů 3+1 v Mostě.