Pronájem bytu 3+kk, Jihlava, Rokycanova, 83 m2

Rokycanova, Jihlava

13 000 Kč
/za měsíc
Získejte výhodnou HYPOTÉKU Chci hypotéku

Parametry bytu

Náklady na bydlení6500
AdresaRokycanova, Jihlava
IDPR 1379
StavbaCihlová
Stav objektuPo rekonstrukci
Patro3.
VlastnictvíOsobní
Užitná plocha83 m2
Sklep
Lodžie

Origo partneři v Jihlavě

Pojištění a finance

Popis

1379 Pronájem kompletně zrekonstruovaného zděného bytu 3+kk v Jihlavě, ul. Rokycanova. Byt o výměře 83 m2 se nachází ve 2. patře bytového domu bez výtahu. K bytu přináleží lodžie 3 m2, velký sklep o výměře 15 m2 a možnost užívání dvorku a zahrady. Byt prodělal v r. 2025 celkovou rekonstrukci: plastová okna s izolačními trojskly, komplet nové rozvody, omítky, podhledy, koupelna, kuchyňská linka včetně spotřebičů, podlahové krytiny, dveře, nové elektro podlahové topení. Byt je orientován k severovýchodu a jihozápadu. Velmi kvalitní nadstandardní provedení, možnost dlouhodobého pronájmu, PENB G, volné ihned.
Cena: 13.000,- Kč/měsíc + 6.500,- Kč/měsíc služby + 19.500,- Kč kauce + 13 000,- Kč jednorázová provize RK

Makléř

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!
Theleadway banner

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu bytů 3+kk v Jihlavě.