Pronájem bytu 1+kk, Ostrava, Palackého, 27 m2 (ID: 2057902)

Palackého, Ostrava, Přívoz

6 800 Kč
/za měsíc
+ služby, kauce a provize RK
Získejte výhodnou HYPOTÉKU Chci hypotéku

Parametry bytu

AdresaPalackého, Ostrava, Přívoz
IDIETO838743
StavbaCihlová
Stav objektuPo rekonstrukci
Patro1. z 3
VlastnictvíOsobní
Užitná plocha27 m2
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná
Elektřina230V

Popis

Nabízíme k pronájmu byt o dispozici 1+kk (27,1m2) na ul. Palackého v Ostravě.
Byt se nachází ve zvýšeném 1.N.P. nově zrekonstruované budovy .Součástí je vlastní elektroměr a el.bojler, který zajišťuje samostatný ohřev vody.
V bytě je moderní kuchyňská linka s vybavením.
K bytu náleží vyhrazené parkovací místo v uzavřeném areálu pod dohledem bezpečnostních kamer a sklepní kóje.
Nedaleko domu je zastávka MHD umožňující rychlý přesun do centra města, vlakové nádraží a sjezd na dálnici D1.
Měsíční nájem 6.800,- Kč a zálohová platba za služby včetně elektřiny cca 2.700,- Kč.
Celkem měsíční platba je tedy 9.500,- Kč
Vratná kauce 13.600,- Kč.
K pronájmu ihned.

Makléř

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!
Theleadway banner

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu bytů 1+kk v Ostravě.