Pronájem bytu 2+1, Ostrava - Zábřeh, Gerasimovova, 54 m2

Gerasimovova, Zábřeh

13 500 Kč
/za měsíc
Nájem + služby + elektřina, plyn
Získejte výhodnou HYPOTÉKU Chci hypotéku

Parametry bytu

AdresaGerasimovova, Zábřeh
ID823
StavbaCihlová
Stav objektuVelmi dobrý
Patro4. z 4
VybavenoNe
Typ objektuPatrový
VlastnictvíDružstevní
Užitná plocha54 m2
Podlahová plocha54 m2
Třída energetické náročnostiD - Méně úsporná
Elektřina230V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední plynové
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceInternet, Kabelové rozvody
DopravaSilnice, MHD
VodaVodovod
Topné tělesoRadiátory
Zdroj topeníPlynový kondenzační kotel
Zdroj teplé vodyPlynový kondenzační kotel
Sklep
Bezbarierový přístup
Převod do OV

Origo partneři v Ostravě

Pojištění a finance

Popis

Přejete si bydlet v nově zrekonstruovaném bytě, na klidném místě a přitom poblíž dopravního spojení MHD? Tak právě Vám nabízíme exkluzivní podnájem bytu 2+1, o velikosti 54 m2, na ulici Gerasimovova v Ostravě - Zábřehu. Poblíž této klidné zástavby se nachází Lesopark Bělský les (přezdívaný Bělák), je protkán hustou sítí pěších cest a prochází jím několik cyklostezek. Bělák patří k oblíbenému prostoru k procházkám místních obyvatel.

Zrekonstruovaný slunný byt je situován na tři světové strany (S, J, Z) a nachází se ve třetím patře cihlového domu. Prostorná kuchyně disponuje rohovou kuchyňskou linkou s plynovou varnou deskou, digestoří, elektrickou troubou, myčkou a mikrovlnnou troubou. Pokoje jsou neprůchozí a bez vybavení, kromě obývací stěny, kterou je možné v bytě ponechat. Koupelně dominuje vana, toaleta, umyvadlo se skříňkou, zrcadlo a dále je zde i pračka. Podlahové krytiny tvoří vinylové podlahy, v sociálním zařízení je dlažba. V celém bytě jsou nové interiérové dveře, bodové osvětlení v podhledech. K bytu náleží sklepní kóje.

Měsíční nájemné činí 13 500,- Kč + služby pro jednu osobu 615,-Kč + elektřina, plyn (cca 3 000,-Kč). Vratná kauce 20 000 ,- Kč a provize zprostředkovateli 13 500,- Kč.

Byt bude k dispozici od června 2026 - aktuálně probíhá finální detailing. Majitelé hledají slušné a solventní nájemníky bez domácích mazlíčků.

V případě zájmu, mě prosím, neváhejte kontaktovat.

Makléř

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!
Theleadway banner

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu bytů 2+1 v Ostravě.