Prodej pozemku pro bydlení, Vysoký Újezd, Rochlova, 997 m2

Rochlova, Vysoký Újezd

10 490 000 Kč
/za nemovitost
včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu, cena k jednání
Hypotéka od 46 884 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaRochlova, Vysoký Újezd
ID00114
Druh objektuSamostatný
Plocha pozemku997 m2
Elektřina230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceInternet
DopravaDálnice, Silnice, Autobus
VodaVodovod

Origo partneři v Vysokém Újezdu

Pojištění a finance

Popis

Nabízíme k prodeji zasíťovaný stavební pozemek o výměře 997 m² ve Vysokém Újezdu – jedné z nejžádanějších rezidenčních lokalit západně od Prahy.

Pozemek je určený pro výstavbu rodinného domu a má zásadní výhodu: všechny inženýrské sítě jsou již k dispozici. Na pozemku je připravena voda, kanalizace, elektřina, plyn, optický kabel. To výrazně zjednodušuje přípravu stavby a eliminuje jednu z největších nejistot, která bývá u stavebních pozemků běžná.

Podle platných regulativů je zde možná výstavba dvoupodlažního rodinného domu se zastavěností až 30 %. Při výměře 997 m² to znamená možnost zastavěné plochy přibližně 299 m², což dává velmi dobrý prostor pro komfortní rodinné bydlení, garáž, terasu i dostatečně velkou zahradu.

Vysoký Újezd nabízí přesně ten typ bydlení, který dnes mnoho klientů hledá: klidné prostředí mimo ruch města, kvalitní okolní zástavbu, dobrou komunitu, přírodu na dosah a zároveň rychlou dostupnost do Prahy i Berouna.
Velkým benefitem lokality je sousedství Golf Resortu Albatross, jednoho z nejprestižnějších golfových areálů v České republice. Výjimečný charakter obce navíc podtrhuje Restaurant Papilio, aktuálně dvouhvězdičková restaurace podle průvodce Michelin a první restaurace v Česku, která toto ocenění získala.

V obci je k dispozici základní občanská vybavenost včetně mateřské a základní školy, obchodu, restaurací a služeb. Spojení s Prahou zajišťuje jak automobilová dostupnost přes D5 a Pražský okruh, tak příměstská autobusová doprava směrem na metro Zličín.

Tento pozemek je ideální pro klienta, který nehledá jen parcelu pro stavbu domu, ale dlouhodobě hodnotnou adresu v hotové a prestižní rezidenční lokalitě.

Hlavní výhody
• stavební pozemek o výměře 997 m²
• kompletní sítě: voda, kanalizace, elektřina, plyn, optický kabel
• možnost výstavby dvoupodlažního rodinného domu
• maximální zastavěnost 30 %
• atraktivní rezidenční lokalita Vysoký Újezd
• blízkost Golf Resortu Albatross
• v obci Restaurant Papilio oceněný dvěma michelinskými hvězdami
• dobrá dostupnost do Prahy, Berouna i Českého krasu
• vhodné pro výstavbu nadstandardního rodinného domu

Pokud hledáte stavební pozemek v lokalitě, která spojuje klid, dostupnost a dlouhodobou hodnotu, domluvte si prohlídku.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!
Theleadway banner

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Vysokém Újezdu (okr. Beroun).